Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Zradili Pavlu Tomicovou: Proč Ondřej Malý otěhotněl mladší kolegyni

Ondřej Malý odešel od Pavly Tomicové.
Zdroj: Se souhlasem Prima, Profimedia, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
vztahy

Jak redakce eXtra.cz již informovala, Pavla Tomicová (60) přišla o manžela. Ondřej Malý (56) se zakoukal do jiné, mnohem mladší kolegyně Kristýny Kociánové (37), se kterou má podle Blesku i informací eXtra.cz čekat dítě. Jak ale vůbec k rozkolu manželů došlo? A proč vlastně nejmladší z milostného trojúhelníku pomyslně bodla nůž do zad své dosavadní kamarádky?

Pavla Tomicová: S Ondrou lpíme na rodině

„S manželem oba lpíme na rodině a celkově rodinné zázemí považujeme za to nejdůležitější. Doma nám je dobře,“ říkala herečka Pavla Tomicová ještě loni v září Aha! pro ženy.

„Mám slepičí syndrom. Všechny, včetně svého muže Ondráška, chci mít pod křídlem. Každý si může něco v bytě dělat, stačí, že tam je. To mi dělá dobře,“ svěřila se tehdy. Kdyby už tenkrát věděla, jak moc se jí během pár měsíců soukromí obrátí vzhůru nohama.…

Ondřej Malý a Kristýna Kociánová: Těší se na dítě

V prosinci totiž měl přijít její muž Ondřej Malý s informací, že ji opouští a stěhuje se pryč. A za nějaký čas se dozvěděla, kdo je tou příčinou.

Její herecká kolegyně Kristýna Kociánová, někdejší zdravotní sestřička z Ordinace v růžové zahradě, má nyní už pěkně zakulacené bříško a jak dokazují fotografie Blesku, vychází společně s manželem Tomicové Ondřejem Malým z jednoho pražského domu, kde spolu v bytě žijí od konce minulého roku.

Právě výše uvedený deník, ale i zdroje eXtra.cz tvrdí, že nastávající potomek má být plodem lásky Kristýny k o dvacet let staršímu ženatému muži.

Proč odešel z domu

Pikantní na tom je nejen to, že obě sokyně v lásce byly spolupracovnice i kamarádky, ale i důvody, proč Malý začal hledat ženskou něhu jinde.

Zatímco tři čtvrtě republiky milovanou Pavlu Tomicovou lituje kvůli tomu, jak se k ní v takovém věku zachoval její muž, Malý má podle svého kamaráda vlastní důvody, a tak prý moc nechápe, za co by se měl stydět.

„Ondra si s Pavlou taky užil svoje, nemyslete si, že ne. Měly tam být například problémy se životosprávou. Jsou věci, které pro Ondřeje byly zásadní problém, ale veřejně by je nikdy nedal najevo, nechce svou stále ještě ženu ponižovat,“ brání přítele zdroj. Protože Malý nechce svoje rodinné záležitosti probírat, náš pramen si nepřál být jmenován. Redakce ale jeho jméno zná.

Může to být pravda, mohou to být chabé výmluvy. Ale situace někdy nebývá černobílá, tak je třeba vzít v potaz i motivaci druhé strany, i když zrovna není v kurzu.

Charisma, talent, podpora, skvělé herecké výkony, láska k rodině, milující žena, maminka, dcera ; laskavá, hodná,...

Zveřejnil(a) Pavla Tomicova Fanclub dne Pondělí 22. srpna 2022

Kristýna Kociánová: Proč hned miminko?

Co pak ale Kristýnu Kociánovou vedlo k tomu, aby „zradila“ ženu, ke které se na potkání chovala jako nejlepší kamarádka a od které se učila už v divadle v Hradci Králové, kde dokonce sdílely jednu hereckou šatnu?

„Kristýna s Ondrou se vůbec neskrývají, chodí spolu do společnosti a podobně. Nevidí důvod k ostychu. Ona měla mimořádnou smůlu na partnery, zažila si fakt peklo. A protože už jí za pár let bude čtyřicet a biologické hodiny tikaly neúprosně, nebyl čas na nějakou morálku, prostě se rozhodla mít dítě s Ondrou. On se sice nezdá, ale má pro ženské obrovské charisma,“ domnívá se přítel nového páru.

Pro Pavlu Tomicovou to každopádně minimálně ze začátku byla hrozná rána. Už první manželství skončilo neslavně, když se ukázalo, že její muž je homosexuál. Zplodili spolu ale syna Adama (30). S Malým má dvaadvacetiletou dceru Anežku.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy