Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Zradila ji blonďatá dvojnice? U pašeračky Terezy našli občanku její kámošky Simony!

+ Dalších 57 fotografií
Cizí občanka
Tereza Hlůšková (22), která vyfasovala osm let a osm měsíců v pákistánské base za pašování drog, měla u sebe při zatýkání cizí občanku. Na co Simonin doklad potřebovala? Šlo o shodu náhod nebo měla odsouzená Tereza s cizím průkazem totožnosti jiné záměry?

Už při zatýkání u Terezy celníci našli občanský průkaz, který jí však nepatřil. Jak víme, Tereza do Pákistánu neletěla sama. Spolu s ní tam cestovala i její kamarádka Simona H., která údajně o ničem nevěděla. Bezmála půl roku po zatčení, kdy Tereza začala komunikovat s médii, obvinila v rozhovoru pro Blesk kamarádku Simonu z toho, že právě ona podala echo celníkům a ti Terezu zadrželi.

"Když vás někdo dostane do kriminálu – je to zmije. Když vás někdo dostane do kriminálu a potom staví svou ‚kariéru‘ na vašem neštěstí – je to PODLÁ ZMIJE. Ale když vás dostane do kriminálu tzv. nejlepší kamarádka, staví svou kariéru na vašem neštěstí, tvrdí, že ona sama je nevinná, a všude kolem lže, jak když tiskne, tak to zamrzí, HODNĚ!!!“ napsala v květnu Blesku.

Soudce, který Tereze uložil osmiletý trest se mimo jiné zmínil o tom, že byl u Terezy nalezen průkaz totožnosti, který patří právě Simoně H. Proč ale? Naskýtají se dvě možnosti. Buď ji Simona jednoduše zapomněla, protože ji ke svému odletu zpátky nepotřebovala, nebo ji v Pákistánu předala Tereze záměrně, aby na ni mohla Tereza cestovat. Přesný důvod toho, proč Simona občanku v Pákistánu nechala, však známý zatím není…

Mohlo by vás zajímat

Další články