Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zrada Veroniky Kopřivové: Opustila svého Jardu v NEJDŮLEŽITĚJŠÍ CHVÍLI!

Zrada Veroniky Kopřivové: Opustila svého Jardu v NEJDŮLEŽITĚJŠÍ CHVÍLI!
Zdroj: Profimedia.cz, Instagram
+ Dalších 58 fotografií
Krize se vrací
Kde je Veronika Kopřivová (28) v okamžicích, kdy ji Jaromír Jágr (47) nejvíc potřebuje? Dávno za oceánem! V té nejdůležitější chvíli, kdy jde Jardovi o všechno, si sebrala svých pár švestek a pláchla za sluníčkem na Floridu. A tak zůstal náš nejúspěšnější hokejista na Kladně zase sám!

Sotva se prodrali snad nejvážnější vztahovou krizí a už začíná za obzorem vykukovat další. Jaromír Jágr (47) a Veronika Kopřivová (28) jsou zvláštním párem. Většinu času, který by měl patřit jenom jim, totiž běžně tráví na opačných koncích planety!

Zatímco se Jágr na Kladně usilovně snaží o postup do extraligy, jeho Veronika popadla kufry a prchla za oceán. V rozhodující chvíli tak nebude Jardovi do ouška šeptat vlídná slova, místo toho svou pleť vystaví sluníčku na Floridě.

Podle svých slov ale měla Kopřivová vážný důvod nechat Jágra v Česku a odletět. „Let na Floridu jsem odkládala od ledna, bohužel jsem nemohla dříve odletět kvůli práci v ČR, ale pracovní povinnosti tady už hořely,“ napsala na Instagram.

Jakmile bude mít splněno, volné chvíle si v Americe dozajista užije. "Fakt jsem se nemohla dočkat, až se sem vrátím, cítím se tady šťastně, je to jako můj druhý domov," přiznala Kopřivová.

Tak uvidíme, zda rozhodnutí Veroniky vztahem opět otřese, anebo to Jágr jako zradu brát nebude a další průtrž mračen bude zažehnána. Ať tak, či onak, fanoušci se téměř do jednoho shodují, že takhle opravdová láska rozhodně nevypadá.

Související články

Další články