Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Zrada ve Výměně manželek: Tvarohová Iveta poslala submisivního manžela do kytek

Zrada ve Výměně manželek: Tvarohová Iveta poslala submisivního manžela do kytek
Zdroj: se souhlasem TV Nova, koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Reality Show

Televize Nova představila jeden z nejostřejších dílů Výměny manželek, kde vulgarismy a nadávky jen lítaly. Ani jedna z náhradních manželek se neobešla bez nějaké připomínky. Extrémním a nečekaně zvráceným pobytem si prošla Iveta (42) starší. Už od začátku řešila mnoho problémů, které vyvrcholily v momentě, kdy si našla štípance, které měla "údajně" od štěnic. Vulgární nadávky se zvrtly v předčasné ukončení a mezi osmi očima ji nepodpořil ani její submisivní manžel David, kterému na konci oznámila, že je konec.

Výměna manželek se nenesla ani zdaleka v klidném duchu. Starší náhradní manželka Iveta dostala v náhradní rodině opravdovou sodu. Vše se navíc vyhrotí tím, když si na těle najde několik štípanců. Dokonce se rozhodne vyhledat lékařskou pomoc a myslí si, že jsou kousance od štěnic.

Honzy se její prohlášení dotkne a osočí ji z nedostatečné hygieny, dokonce prohlásil, že smrdí jako tvaroh. Iveta si vezme jeho vyjádření velmi osobně a odchází do náhradní domácnosti, kde si sbalí věci a předčasně Výměnu ukončí. Neudrží nervy a ve dveřích ještě dvanáctileté Aničce vynadá do "p*či," což později u stolu mezi osmi očima popře.

Iveta dostává kotel a odchází

Iveta dostává mezi osmi očima pořádný kotel nejen od náhradního manžela a jeho manželky Ivety (32), ale také od svého manžela Davida, který ji nepodpořil a naopak prohlásil o druhé Ivetě, že je skvělá žena. "Teď se přikláníš na jejich stranu, že já jsem tady největší svině?!" "Já jsem neřekl, že jsi svině," odpověděl David.

"Odcházím," prohlásila Iveta, načež druhá Iveta řekla: "Pro pravdu se člověk zlobí, že." "Běž do prdele," vrátila jí.

David pak zůstal sedět u stolu s druhým párem sám a vyslechl si jejich lítost. "Nechci tě shazovat, ty za to nemůžeš, jakou máš doma ženu," řekl mu Honza.


David se omlouvá s kyticí: Iveta jeho "zradu" těžko vydýchává

"To jsem vůbec nečekala, ten mě úplně zranil. On věří nějaké krávě, kterou zná pár dní, a věří jí víc než mně, jo?! Já jsem myslela, že bude stát za mnou, ne že bude stát proti mně," odchází naštvaná Iveta.

David nejspíš zpytoval své svědomí a za Ivetou přišel s kyticí: "Dobrý?" otázal se. "Nech mě být, do prdele, ty vole, ona tě naočkovala, do prdele, proti mně?! Já jsem to viděla, místo abys stál za mnou, tak jsi stál při nich. Nech mě být, do prdele," křičí Iveta na Davida, který se prý zmanipulovat nenechal. "Nikdo mě nenaočkoval."

"Takže chceš říct, že si doma válím šunky?" pokračuje rozčílená Iveta, kterou ranilo, že se jí nezastal. "Tohle mi úplně stačí, tohle je konec mezi námi, tos přehnal!" dodala.

Už ve své domácnosti se rozpovídala, že s manželem navštíví zřejmě nějakou poradnu, jinak neví, zda má vztah dál cenu. "Já jsem si neuvědomila, že bych měla nějakou chybu," prohlásila. "Já doufám, že nám ta poradna pomůže, jinak budeme muset jít od sebe," dodal David.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy