Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Zrada! Ivanka Trump chce jít na Bidenovu inauguraci. Dosluhující prezident je vzteky bez sebe

Zdroj: instagram.com
Donald Trump
Donald Trump se od své nejstarší dcery dozvěděl zprávu, která ho pořádně namíchla. Ivanka Trump se totiž podle portálu Daily Mail hodlá zúčastnit inaugurace Joea Bidena, který jejího otce porazil v prezidentských volbách. Trump už přitom dříve prohlásil, že se ceremoniálu nezúčastní a svému nástupci tak osobně úřad nepředá.

Ivanka Trump chce navštívit inauguraci Joea Bidena, protože věří, že její neúčast by jí mohla uškodit v její dobře rozjeté politické kariéře. „Dělá, co může, aby zachránila svou reputaci,“ uvedl pro Daily Mail nejmenovaný zdroj z Bílého domu. Trumpova dcera tak věří, že by jí krok mohl přinést nové podporovatele.

Ivančin otec je ale opačného názoru. Podle něj je to její nejhorší rozhodnutí v životě a své rozhořčení údajně dal pořádně najevo. „Je pro něj urážkou, že chce mít jeho dcera něco společného s podvodníky, kteří se ho snaží svrhnout,“ prozradil zdroj, podle kterého Trump trvá na tom, aby jako rodina vystupovali jednotně.

FBI očekává demonstrace

Na Daily Mail se ale obrátil i jiný zdroj, který naopak tvrdí, že Ivanka návštěvu Bidenova ceremoniálu nechystá. Údajně totiž není zcela přesvědčena, zda je to dobrý krok.

Ať tak či onak, očekává se, že Bidenova inaugurace bude pořádně třaskavá. Ceremoniál se má uskutečnit 20. ledna a FBI předpokládá, že dojde na demonstrace Trumpových příznivců. Ti minulý týden ukázali, čeho jsou schopní, když vtrhli do budovy Kapitolu během jednání Kongresu, který měl potvrdit Bidenovo vítězství ve volbách. Řada expertů se obává, že by během inaugurace mohly nastat podobné nepokoje.

Související články

Další články