Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Zrada a nůž do zad: Dáda Patrasová si nebere servítky, s Felixem je konec!

Dáda Patrasová promluvila i o vtipném vzkazu, co nalezla na jednom z dopisů: "Prasím, neohýbejte se."
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 4 fotografie
ROZHODNUTÍ

Felix Slováček (78) přišel o milenku Lucii Gelemovou (38) a nyní, zdá se, i o manželku Dádu Patrasovou (65). Ta ho zapudila po manželových víkendových veselicích s bývalkou, kterou královna dětských srdcí nemůže vystát.

Dagmar Patrasová odepsala manžela

Saxofonista Felix Slováček se poprvé po oznámení rozchodu s o čtyřicet let mladší Lucií Gelemovou v pátek 21. května vracel domů ze zahraničí a jeho manželka Dagmar Patrasová očekávala, že budou mít vážnou debatu o budoucnosti.

Jenže ta se nekonala.

„Debata se neuskutečnila. Mě už Felix vůbec nezajímá. Už se s ním odmítám bavit,“ překvapila Dáda svými razantními slovy, když ještě minulý týden mluvila jinak.

„Kde bude opravdu žít, když u syna ne, to nevím. V pátek se vrací domů, takže očekávám, že si promluvíme. Samozřejmě pokud by chtěl bydlet doma, bránit mu nebudu, má tu trvalé bydliště. Ale asi by to chtělo pořádně probrat,“ plánovala královna dětských srdcí.

Felix Slováček slavil s exmilenkou

Možná ji ranilo to, když se národ dozvěděl, že Felix Slováček slavil 78. narozeniny na chalupě Lucie Gelemové s ní i s její maminkou.

Manželovu exmilenku Dáda nemůže vystát a nesouhlasí s jejím tvrzením, že Gelemová neničila jejich manželství. Zatímco Lucie tvrdí, že už bylo rozbité, Dáda to vidí úplně jinak.

I Lucie Gelemová cítí zklamání

„Tam bylo z mého pohledu úplně jasné, proč s ním byla. Požadovala rozvod, podle mě už se viděla u nás doma na křesle. A ono nic. Manžel tu byl a je stále, pořád sem leze. A s plněním manželských povinností, i když měl být s ní, to je pravda. Naopak tam si tím vůbec nejsem jistá. Alespoň podle toho, co říkal, tam nic takového neprobíhalo,“ prozradila nám nedávno Patrasová.

Gelemová se sice podle vlastních slov se Slováčkem rozešla kvůli zklamání, přesto se ale dál tváří, jako by byli nejlepší kamarádi.

„Toužím po rodině, životě v rodných jižních Čechách na venkově a s Felixem po sedmi letech společného života ve společné domácnosti zůstáváme přátelé. Bylo to mé rozhodnutí, které vyplynulo z Felixova přístupu,“ uvedla před pár dny Lucie Gelemová.

Mezi těmito třemi bude asi ještě hodně veselo…

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy