Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zpychla jsi a meleš nesmysly! Diváci nemůžou vystát Janu Kirschner: DRSNÁ GALERIE

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 25 fotografií
the voice
Ačkoliv by si leckdo myslel, že na svéráznou osobnost Jany Kirschner (40) si musí diváci prostě jen zvyknout, opak je pravdou. Porotkyně, která schytávala kritiku už po odvysílání první epizody soutěže The Voice, začíná být mezi lidmi víc a víc nenáviděná. Podle některých za jejím úděsným chováním stojí to, že při pobytu v Londýně zpychla a myslí si o sobě, že je velká hvězda.

Porotkyně soutěže The Voice Česko Slovensko dostává každou neděli na sociálních sítích nálož, jakou by jen málokdo ustál. Jana Kirschner se stala jednou z nejnenávidě­nějších osobností televizních obrazovek a diváci dokonce už dospěli i do fáze, že se snaží si její nedůstojné chování nějak vysvětlit.

Podle naštvaných diváků je možné, že za chováním Jany stojí dlouhodobý pobyt v cizině. „Anglicismy a výkřiky nesmyslů, to je moc a je to k smíchu. Častý jev u Čechů a Slováků, obzvlášť když žijí v zahraničí nebo se ze zahraničí vrátí. Snaží se hrát si na něco, co nejsou,“ píše jeden z komentujících. „Jde tam ze sebe dělat super hvězdu a přitom o ní doposud nebylo ani slyšet, má koncerty pro 40 lidí a hraje si na světovou zpěvačku,“ píše další, který Janu zřejmě nemůže vůbec vystát.

Hrabání ve vlasech a hloupé grimasy už zřejmě divákům nevadí tolik jako to, že Jana věčně používá anglické hlášky. Lidé na sociálních sítích si stojí za tím, že v česko-slovenské show by se měla vyjadřovat česky nebo slovensky, a ne si hrát na světovou hvězdu, jak oni sami píší. Co na Janě vadí vám?

Související články

Další články