Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Zpříjemněte si neděli a omrkněte 5 nejvíc sexy herců, kteří si zahráli upíry

Sexy upíři se sešli například v seriálu The Vampire Diaries neboli
Upíří deníky.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Téma upírů, záhadných bytostí, které sají krev lidem, aby přežily, se v různých obměnách objevuje snad odjakživa. Legendy ale většinou mluví o odporných stvořeních, jež je možné zahlédnout jen v noci. Těchhle pět krasavců upíry hraje v televizních seriálech. A jsou oproti opravdovým upírům zatraceně sexy! A jako bonus je můžete potkat i přes den.

Ian Somerhalder (35)

Herec a vítěz ankety o nejvíc sexy muže roku za rok 2012 na Teen Choice Awards. Proslavil se seriálem Ztraceni a momentálně zažívá již několikátým rokem celosvětový úspěch v seriálu Upíří deníky. Má úspěšnou nadaci IFS (Ian Somerhalder Foundation), která se věnuje ekologii, ochraně životního prostředí a především zvířatům. Ian je oblíbený pro svoji pokoru a právě zájem o životní prostředí, jeho kariéru nedoprovázejí žádné skandály.

Ian Somerhalder

Paul Wesley (32)

Paul je americký herec, který je synem polských přistěhovalců a právě v Polsku se těší velké oblibě. Často tam jezdí za svými prarodiči. Narodil se jako Pawel Thomas Wasilewski. Jméno si po dohodě s rodinou nechal změnit, protože se špatně vyslovovalo, a na radu svého agenta si zvolil pseudonym. Přelomovým filmem byl pro Paula film Fallen – Válka andělů, kde ztvárnil hlavní roli. Jeho nejslavnější rolí byla postava upíra Stefana v seriálu The Vampire Diaries, natočeného podle knižní předlohy L. J. Smith. Hraje hodnějšího bratra ze dvou upírů. Záporáka ztvárňuje jeho kamarád Ian Somerhalder.

Joseph Morgan (33)

Joseph je úspěšný anglický herec, který je známý především tím, že dokáže perfektně napodobit anglický, americký i australský přízvuk v anglickém jazyce. V letošním roce se mu obzvláště dařilo, získal cenu na People's Choice Awards za nejoblíbenějšího herce v nových seriálech. Svoji roli Klause v seriálu The Originals hraje dokonale a jeho anglický přízvuk je naprostá bomba! Joseph podporuje charitativní organizaci Positive Women. Je ženatý.

Daniel Gillies (38)

Daniel je původem Kanaďan. Vyrůstal ale na Novém Zélandu, kde chodil také do školy. Objevil se ve filmu Spider-Man 2 v roli Johna Jamesona. Je ženatý s herečkou Rachael Leigh Cook. V roce 2013 se mu narodila dcera Charlotte Easton Gillies. Od roku 2010 hrál v seriálu Upíří deníky jednoho z původních upírů – Elijaha. Od roku 2013 přešel společně se svým kolegou Josephem do seriálu The Originals.

Alexander Skarsgård (38)

K vidění je již v sériích seriálu Pravá krev, kde hraje tisíc let starého vikinského upíra Erika Northmana. Narodil se ve Stockholmu ve Švédsku jako nejstarší syn švédského herce Stellana Skarsgårda, takže herectví má v genech. Jeho maminka byla lékařka. Alex žije od roku 2004 v americkém Los Angeles. V letech 2010 a 2011 vyhrál na Scream Award cenu za nejlepšího hororového herce. Patří mezi velmi blízké přátele prince Harryho.

Alexander Skarsgård

Tak co na ně říkáte? Zapomněli jsme na někoho? Ano, my víme, není tady největší upír všech upírů Robert Pattinson, ale jednak je moc „profláknutý“ a hlavně jsme hledali pět nejvíc sexy herců. A tam byste zadepkovaného Roberta přece nezařadili. Nebo snad ano?

Související články

Další články