Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Zpříjemněte si čekání na Vánoce. Soutěžte o Motorolu Moto G54 5G Power Edition

Zpříjemněte si čekání na Vánoce. Soutěžte o Motorolu Moto G54 5G Power Edition
Zdroj: Motorola
soutěž

Motorola – legendární značka, která letos oslavila 95. narozeniny! Za tu dobu se stihla podívat na Měsíc, uskutečnit první telefonický hovor z mobilu, představit legendární véčko razr, které je tu i dnes s ohebným displejem už ve čtvrté generaci, a vrátit se na výsluní.

Motorola nejsou jen tyto významné milníky, ale dnes je pro nás mobil i televize, počítač, foťák, nákupní košík, tramvajenka, platební karta, hlídač zdraví, zdroj zábavy a čerstvých informací a mnoho dalšího v jednom.

Tohle všechno, a ještě něco navíc, má Motorola Moto G54 5G Power Edition. Je opravdu výjimečná, chlubí se neuvěřitelnou cenou, za kterou dostanete nečekané vychytávky. Jen pro ochutnání, naprosto špičková je její baterie 6000mAh a 12GB RAM.

Zvuk a obraz na 100 procent!

Zpříjemněte si čekání na Vánoce. Soutěžte o Motorolu Moto G54 5G Power Edition


Pokud jste televizi vyměnili už před nějakou dobou za telefon, Motorola Moto G54 5G Power Edition vás nadchne. Rozlišení Full HD+ má natolik dokonalé, že vám neuteče žádný detail ve vašem oblíbeném seriálu nebo filmu, oceníte ho i při hraní her. Displej 6,5″ nabízí živé barvy, širokoúhlý formát a díky tomu, že telefon dobře padne do ruky, vám nic nebrání v tom, užívat si zábavu.

Pozadu nezůstává Motorola ani s dokonalým zvukem. Stereo reproduktory s Dolby Atmos® totiž umožňují prostorový zvuk, vylepšené basy a vokální složku. Budete si tak připadat skoro jako v kině! Díky podpoře sítí 5G se navíc můžete spolehnout na to, že se vám streamované pořady ani hry nebudou sekat a nezkazí vám požitek. Interní úložiště má kapacitu 256 GB, takže můžete stahovat jako o život. Telefon navíc disponuje obrovskou operační pamětí 12 GB RAM, díky čemuž je telefon neskutečně rychlý a plynulý.

Fotky jako od profíka

Zpříjemněte si čekání na Vánoce. Soutěžte o Motorolu Moto G54 5G Power Edition

Pokud je vaší vášní focení, stane se Motorola Moto G54 5G Power Edition vaším novým nejlepším přítelem. To, že se chlubí hlavním foťákem 50 MPx s optickou stabilizací, je jen začátek. Jestli se rádi chlubíte na sítích tím, kde jste nebo co zrovna prožíváte, věřte tomu, že vaše selfie nikdy nebyly dokonalejší.

Navíc vám to bude opravdu slušet, protože s 50MPx snímačem budete na každém záběru vypadat jednoduše dokonale! Nezáleží na tom, jestli se vyfotíte ve dne nebo v noci, protože technologie Quad Pixel vám umožní vyfotit fotky vždy dokonale jasné.

A je úplně jedno, jestli venku krásně svítí sluníčko nebo je šílená tma. Stačí přepnout do režimu nočního vidění a na snímcích zobrazíte nečekaně mnoho detailů. Nespornou výhodou pro ty z nás, kteří chtějí mít telefon pořád při sobě, je jeho váha – jen 196 g. V kapse o něm ani nebudete vědět.

Nikdy nedojde šťáva

Zpříjemněte si čekání na Vánoce. Soutěžte o Motorolu Moto G54 5G Power Edition


Nesnášíte ten moment, kdy si chcete užít koukání na filmy, surfování po webu nebo focení a najednou vám „blikne“, že dochází baterie? Ta Motoroly Moto G54 5G Power Edition je vážně mimořádná – má kapacitu 6 000 mAh. A když přece jen šťáva dojde, rychlé nabíjení TurboPower™ baterku během chvíle doplní. Vybírat můžete Motorolu ve třech zajímavých barvách.

Soutěžte a vyhrajte Motorolu Moto G54 5G Power Edition!

Vyhrát před Vánoci zbrusu nový mobilní telefon Motorola Moto G54 5G Power Edition. No nezní to skvěle! Tak odpovězte na soutěžní otázku a třeba budete mít štěstí.

Odpovídat můžete v našem soutěžním formuláři níže do 7.12.

Vyhrává 111. a 222. nejrychlejší správná odpověď.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy