Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zpřetrhaná rodinná pouta Jiřího Langmajera: S otcem a bratrem je na nože!

V 7 pádech Honzy Dědka také prozradil, jak svůj zdravotní problém řešil a co mu dodává elán.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Rodinné problémy

Herec Jiří Langmajer (55) má s rodinou velmi napjaté vztahy. Se svým otcem a také se svým bratrem, rovněž hercem Lukášem (41), již řadu let nemůže najít společnou řeč, jak informoval Blesk. Původně se sice na chvíli znovu dali dohromady, ale ne na dlouho. Co se stalo?

Český herec Jiří Langmajer nemá se svou rodinou příliš dobré vztahy. S otcem a bratrem, hercem Lukášem, si nerozumí, a proto se s nimi raději téměř vůbec nevídá. Mám je s bráchou oba rád, vím, že máme vnitřní potřebu se vídat, ale brání nám v tom naše složité povahy. Ta poslední léta nejsou ale úplně ideální, protože jsme všichni tři velmi tvrdohlaví,“ prozradil Jiří, jak informoval Blesk.

Gondíková chtěla rodinu stmelit

V roce 2019 se Jiří oženil s herečkou Adélou Gondíkovou (48), která se pokusila celou rodinu znovu stmelit. Jeli proto k jeho otci. Při poslední návštěvě u něj v Pyšelích jsme spolu strávili krásný večer, povídali jsme si, popili, na mě tedy trochu víc, protože druhý den jsem z toho byl špatný a měl jsem takovou náladu, že už se mi chtělo jet domů,“ nechal se slyšet.

„A tak jsem mu to řekl a jeho to ranilo. Urazil se, protože jsem mu slíbil, že zůstanu, a nakonec jsem druhý den odjel,“ prozradil Langmajer. K celé situaci se vyjádřil také jeho otec, operní sólista Jiří Langmajer st.: „Od té doby jsme spolu nemluvili. Jako ten starší bych asi měl projevit dobrou vůli a udělat první krok, protože takhle to nejde donekonečna. Necítím ale, že bych někomu ublížil, tak proč bych ten první krok měl dělat já? Zároveň bych si samozřejmě moc přál, aby se to vrátilo.“

Musel navštívit psychiatra

Jiří Langmajer st. má kromě synů Jiřího a Lukáše i dceru Markétu. Ze synů se stali úspěšní herci a Jiří je již několik let ve šťastném vztahu s Adélou Gondíkovou. Společně jezdí na dovolené a dělají si ze sebe legraci na sociálních sítích. V jednom z minulých rozhovorů také popsal, jak mu jeho žena společně s psychiatrem pomohli, protože se až moc vžíval do svých postav a bylo těžké žít vedle něj. Reálný život pro něj byl čím dál náročnější.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy