Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Zvláštní slova sestry Victorie Velvet: Je to velice těžké období. Nevěřte všemu, vzkazuje

Zvláštní slova sestry Victorie Velvet: Nevěřte všemu, vzkazuje Alexandra Heichenwalderová
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 19 fotografií
Vyjádření

Celé Česko vstřebává děsivou zprávu o smrti oblíbené umělkyně Victorie Velvet (†40), kterou podle tureckých médií zavraždil vlastní manžel David Thomas Blyth (†53), jenž následně spáchal sebevraždu. K obrovské rodinné tragédii se nyní prostřednictvím sociálních sítí vyjádřila také Victoriina sestra Alexandra Heichenwalderová. 

Ve věku pouhých 40 let zemřela v úterý 11. června v turecké Ankaře česká zpěvačka Victoria Velvet. Podle tureckého deníku Hürriyet ji po vyostřené hádce zastřelil vlastní manžel David Thomas Blyth, který posléze spáchal sebevraždu. V době tragédie byly navíc v domě přítomny také jejich tři společné děti, přičemž nejstaršímu synovi Davidovi je 14 let, prostřední dceři Annabelle 10 a nejmladšímu synovi Zacharymu jsou teprve 4 roky.

K obrovské rodinné tragédii se postupně vyjadřují nejen Victoriiny kamarádky, ale nyní promluvila také její sestra. "S hlubokým zármutkem a bolestí musím oznámit, že moje milovaná a krásná sestra, sluníčko našeho života, která nám přinášela tolik radosti, se svým smíchem, pozitivní náladou, elánem a energií, nás navždy opustila," řekla na úvod svého vyjádření na Instagramu sestra zavražděné Victorie Velvet, která poprosila veřejnost o poskytnutí času, aby tuto rodinnou tragédii vstřebali.

Zvláštní vzkaz na závěr

"Kvůli dětem nám prosím dejte čas. Moje rodina si prochází velice těžkým obdobím, protože přišly o oba rodiče. Nedávno jsme pohřbili našeho otce a teď sestru a švagra a potřebujeme čas se vzpamatovat, ale především musíme být tady pro děti. Velice si vážíme vašich krásných zpráv, ale v těchto těžkých časech potřebujeme čas se nadechnout," pokračovala Alexandra a na závěr důrazně apelovala na všechny. "A prosím, nevěřte tomu, co čtete ve zprávách," dodala.

Kolem tragédie se totiž začínají objevovat otazníky. Zatímco turecká média jednohlasně hovoří o vraždě a sebevraždě, okolí rodiny mluví jinak. „Policejní vyšetřování stále trvá. Není jisté, že k činu došlo tak, jak o tom informují turecká média. Není jisté, že šlo o vraždu a sebevraždu, ale vyšetřovatelé pracují i s verzí dvojnásobné vraždy. Děti nic neviděly, i když byly v domě,“ šokoval redakci eXtra.cz rodinný přítel.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy