Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Zpětný leasing nemovitostí: Inovativní finanční řešení téměř pro každého

Zpětný leasing nemovitostí: Inovativní finanční řešení téměř pro každého
Zdroj: pnhodling.cz a.s.
nemovitosti

Za posledních 19 let se v České republice stala stále více dostupnou inovativní služba známá jako zpětný leasing nemovitostí. Tento takřka revoluční koncept prodeje nemovitostí s možností jejich dalšího užívání prostřednictvím formy nájmu - a dokonce i zpětného odkupu - byl poprvé představen společností MPA, kterou spoluzaložil tehdy úspěšný podnikatel Pavel Neumann. Ačkoli se tohoto specifického modelu chopily i další firmy, společnost PNHOLDING.CZ a.s. s Pavlem Neumannem v čele stále zůstává v dané oblasti průkopníkem a lídrem.

Zpětný leasing nemovitostí je model financování a refinancování nemovitostí, který je poměrně dlouho dobře znám ve světě. V České republice jej však dosud převážně využívalo především v souvislosti s financováním osobních či nákladních vozidel. Společnost PNHOLDING.CZ a.s. přinesla tento inovativní koncept i do oblasti nemovitostí, čímž poskytla klientům neomezenou svobodu a flexibilitu.

Výhody zpětného leasingu osloví širokou skupinu lidí

Hlavní výhody zpětného leasingu nemovitostí od PNHOLDING.CZ a.s. jsou pro klienty zcela zřejmé. Nemusí dokládat příjmy ani účel financování a věřitel nemá důvod k nahlížení do registrů. Zájemci mohou očekávat rychlé schválení do 24 hodin a vyplacení zálohy - nebo dokonce celé kupní ceny - ihned po podpisu smlouvy. Služba je proto oblíbená především v řadách klientů, kteří se potýkají s nevýhodnými a drahými nebankovními půjčkami se zástavou nemovitosti, zesplatněnými hypotečními úvěry, exekucemi nebo hrozící insolvencí.

Jednou z dalších klíčových výhod zpětného leasingu nemovitostí od PNHOLDING.CZ a.s. je absence skrytých poplatků a vysokých pokut, které často provázejí nebankovní půjčky. To poskytuje klientům jistotu a transparentnost.

Společnost PNHOLDING.CZ a.s. věří, že zpětný leasing nemovitostí přináší revoluci na finančním trhu. Klienti získávají unikátní příležitost využít hodnotu své nemovitosti a zároveň ji i nadále užívat. Představitelé společnosti jsou hrdí, že patří mezi průkopníky a nabízí inovativní řešení pro velmi širokou skupinu lidí.

Proč by měl zpětný leasing zajímat i vás?

Zpětný leasing je určen lidem, kteří potřebují finanční prostředky na různé účely. Jednou z výhod zpětného leasingu je možnost získání peněz na investice do podnikání. Pokud máte dobrý nápad a chcete se pustit do podnikání, zpětný leasing vám poskytne potřebné finanční prostředky na rozjezd vaší nové firmy.

Další výhodou zpětného leasingu je možnost sloučení nevýhodných úvěrů a půjček. Můžete jej využít k refinancování a sloučení vašich stávajících půjček, čímž si snížíte měsíční splátky a výrazně ušetříte. To vám umožní lépe hospodařit s vašimi finančními prostředky a zlepšit svou finanční situaci.

Zpětný leasing také poskytuje řešení pro ty, kteří čelí exekucím nebo hrozící dražbě své nemovitosti. Pokud se dostanete do exekuce, je důležité jednat co nejrychleji a zabránit prodeji vaší nemovitosti. Zpětný leasing vám může pomoci vyplatit exekuci a uchránit váš domov před prodejem v dražbě.

A pokud máte zájem o výhodný nákup nemovitosti v dražbě nebo z insolvence, zpětný leasing vám může rychle pomoct k potřebným finančním prostředkům. Získáte díky tomu přístup k atraktivním nabídkám a investování do nemovitostí za výhodných podmínek.

Díky společnosti PNHOLDING.CZ a.s. a jejímu zakladateli Pavlu Neumannovi se zpětný leasing nemovitostí stává dostupným a inovativním finančním řešením pro každého. Pokud hledáte alternativu k tradičním půjčkám, exekucím nebo hrozící insolvenci, zvažte zpětný leasing nemovitostí od PNHOLDING.CZ a.s. a objevte nový přístup k financování svých potřeb.

Zpětný leasing nemovitostí: Inovativní finanční řešení téměř pro každého


Související články

Další články

Nejnovější kauzy