Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Znásilnil roční dítě a vše si ještě natočil. Ruského pedofilního vojáka zatkli!

Ruský voják Alexej Byčkov.
Zdroj: Twitter Nexta
zadržení

Za zrůdný čin bude pykat! Ruského vojáka Alexeje Byčkova, který natočil video se sexuálním zneužíváním ročního nemluvněte a celý akt zveřejnil na Telegramu, v Rusku zatkli. O jeho zadržení informoval zpravodajský server The Insider s odkazem na stanici Vot Tok.

Ohavný čin Byčkova na miminku

Jak v sobotu informovalo eXtra.cz, Byčkov znásilnil roční miminko pomocí předmětu a vše si přitom ještě natočil na video, aby se „pochlubil“ na Telegramu, tedy aplikaci pro zasílání rychlých zpráv.

Zprávu o bestiálním činu společně s fotografiemi brutálního agresora zveřejnil v sobotu na svém Twitteru novinář a moderátor Filip Horký (30). Podle zprávy The Insider Byčkov, ročník 1997, nejprve řekl, že natáčí "divoké video", a pak kartáčkem na řasy třel mezi hýžděmi dítěte, poté ho olízl a přejel mu jím po obličeji. Místo a čas natáčení videa nejsou známy.

Nahrávek je více

Zmiňované video není jediné, na kterém Byčkov předvádí své sexuální úchylky. Podle The Insider je na sociální síti VKontakte několik dalších videí, kde také zneužívá děti. Jindy ukazuje své genitálie, strká si různé předměty do řitního otvoru a olizuje je. Jeden z uživatelů sítě, který zveřejnil údaje o vojákovi, uvedl, že posílá videa se zneužíváním dětí svým přátelům a spolubojovníkům.

Voják z předměstí

Podle zveřejněných informací slouží Byčkov na předměstí Pskova ve vojenské jednotce č. 64044. Podle předsedy Rady veteránů 76. gardové divize výsadkových sil Jurije Sosedova se války na Ukrajině účastní všechny vojenské formace Pskovské oblasti.

Související články

Další články