Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Žena s dítětem v autě nabourala do tramvaje: Řidička i chlapec (6) jsou v kritickém stavu

Nehoda v Praze: Žena s dítětem v autě narazila do tramvaje, oba jsou ve vážném stavu
Zdroj: ZZS HMP
nehoda

Při srážce osobního auta s tramvají v Koněvově ulici v Praze 3 dnes dopoledne utrpěly zranění dvě ženy a dítě. Na Twitteru to uvedla pražská záchranná služba. Dvě osoby byly v autě zaklíněné. Zásah v ulici omezil dopravu.

"V ulici Koněvova došlo ke srážce osobního auta s tramvají. Podle prvotních informací by na místě měly být dvě zaklíněné osoby," uvedla záchranná služba. Později upřesnila, že zdravotníci pečují o tři zraněné lidi - dvě ženy a šestileté dítě.

Jednatřicetiletou řidičku museli záchranáři resuscitovat. "U řidičky (31 let) jsme cca 5 min prováděli resuscitaci, srdeční akci se podařilo obnovit, zaintubovaná byla převezena do FNKV," uvedli záchránáři na Twitteru.

Třicetiletou spolujezdkyni převezli do nemocnice s pohmožděnými zády a hrudníkem, chlapec ve věku 6 let utrpěl úraz hlavy.

Hasiči na Twitteru uvedli, že zásah omezil dopravu i provoz tramvají. Mluvčí pražských policistů Jan Daněk ČTK po poledni řekl, že provoz tramvajové dopravy už byl obnoven, ulice ale zůstává v jednom směru uzavřena pro automobily.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy