Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Zbili mě čtyři Ukrajinci a chtěli mě znásilnit, tvrdí žena. Případ má spoustu otazníků, vzkázala policie

ilustarční foto
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka
Napadení

Brněnská policie vyšetřuje napadení ženy, která skončila s otřesem mozku v nemocnici. Podle oběti šlo o čtyři Ukrajince, kteří ji okradli a snažili se ji údajně znásilnit, ale vyrušila je projíždějící policie. Tu však žena obvinila na Facebooku z nečinnosti. Policie se následně ke všemu vyjádřila na svých oficiálních stránkách, kde oznámila, že vše vyšetřuje. Případ se jim ale nepozdává a údajně je v něm spousta otazníků... Ženina svědectví se navíc podle strážníků chopily pochybné proruské účty.

"Probuďte se lidi! Takhle mě zřídili 4 Ukrajinci, kteří mě přepadli, ukradli 5 tisíc korun, bili mě pěstmi a kamenem do obličeje. Chtěli mě znásilnit, naštěstí je vyrušila kolem projíždějící a houkající policie a nějací lidé... Tak utekli," uvedla na Facebooku žena, která skončila s otřesem mozku v nemocnici. K příspěvku nasdílela i řadu fotek, na kterých je vidět její zhmožděný a oteklý obličej.

Žena zároveň v příspěvku nařkla policii z toho, že jí odmítla pomoct. "Policie potom vzkázala přes telefon do sanitky - my za vámi nepřijedeme, vyřešte si to, až vám bude líp. Policie Brno - Bystrc," postěžovala si oběť. Policie ženin příspěvek na Facebooku přesdílela a uvedla, že se začala situací zabývat, avšak řada věcí se strážníkům nepozdává...

Příspěvek zneužili proruští trollové

"Chceme ujistit veřejnost, že o případu víme a oznámení prošetřujeme. Kolegové z Brna se tím intenzivně zabývají, nicméně už teď můžeme říct, že je zde spousta otazníků a moudřejší budeme za pár dní," vyjádřili se policisté k příspěvku napadené ženy. Zřejmě se jim totiž nepozdává, že míří proti přijímání urchlíků z Ukrajiny, kteří do Česka utekli před válkou.

Ženin status ostatně okamžitě začaly zneužívat proruské účty, které jsou proti poskytování pomoci Ukrajincům. "Očekávali jsme zvýšený zájem o toto téma ze strany pochybných protiukrajinských účtů a jelikož trollí farma nezklamala, tak vypínáme komentáře a přejeme klidný den," uvedli policisté ke statusu a dodali, že jakmile budou mít další informace, zveřejní je.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy