Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Zavražděný chlapec z Hradce Králové měl oslavit narozeniny. O život ho připravil narkoman, nejspíš kvůli cigaretě

Ilustrační obrázek.
Zdroj: Twitter Policie ČR
Zajímavosti

Čtrnáctiletý chlapec, kterého v Hradci Králové ubodal dvaatřicetiletý muž, měl zanedlouho oslavit 15. narozeniny. Místo oslavy ale rodina teď prožívá obrovskou bolest. Strašlivá událost se stala na nádraží, kde muž chlapce údajně šestkrát bodl kuchyňským nožem. Informace přinesl deník Blesk. 

Odporný čin se stal ve čtvrtek k večeru na okraji nádraží v Hradci Králové. Teprve čtrnáctiletého mladíka Filipa tam ubodal dvaatřicetiletý muž, který byl podle místních psychicky labilní narkoman a často loudil různé věci od lidí z okolí. Nejednou měl i problémy s policií. Na mladého hocha podle výpovědi svědků vytáhl kuchyňský nůž.


„Prý měl šest ran,“ řekl zdroj blízký rodině oběti pro deník Blesk. Chlapec byl na místě mrtvý. „Malej švagříček přišel o život jen kvůli nějakýmu bláznovi. Je to moc velká bolest,“ prohlásila příbuzná mladíka. Lidé z nádraží mluví o tom, že k incidentu možná došlo kvůli marihuaně či cigaretám. Zda tomu tak bylo, ale zatím policie nepotvrdila.

Truchlící místo

Na místě hrozivé události dojde v neděli ve 14 hodin k pietě. „Ten dotyčný, co to Filípkovi udělal, ať skončí v pekle. Anebo jestli má aspoň trošku svědomí, tak si život vezme sám. Vím, že to říkám hnusně, ale tak to cítím. Je to pro mě zrůda v lidské podobě. Přeju mu jen smrt,“ napsal známý mladého Filipa, který by za pár dní oslavil své 15. narozeniny.

Video z policejního zásahu.


Policie po pachateli pátrala hodinu, než ho našla. "Dnes kolem půl šesté došlo na hlavním nádraží v Hradci Králové k násilné trestné činnosti. Podezřelého muže se nám podařilo o hodinu později zadržet," napsala policie ve čtvrtek na sociální síti X.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy