Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Záhadná vražda: Na chodníku ležel těžce zraněný chlapec (†11), na balkoně jeho sestřička (†7)

Vražda v Hanau: Německem otřásla záhadná smrt dvou malých dětí
Zdroj: Profimedia
neštěstí

V hesenském městě Hanau došlo k záhadné tragédii, která měla za následek smrt dvou dětí. Na chodníku náhodný kolemjdoucí našel těžce zraněného jedenáctiletého chlapce. Jeho poranění byla natolik vážná, že jim hoch zanedlouho podlehl. Podle informací serveru then24.com byla později toho dne na balkoně nedalekého věžáku objevena jeho sestra. Sedmiletá holčička již nejevila známky života. Hrůzným případem se zabývá tamní policie. 
Prohrál boj o život

Ve středu v brzkých ranních hodinách byla hanauská policie informována, že byl před panelovým domem v centru města nalezen malý chlapec. Jeho bezvládné tělo ležící na chodníku objevil náhodný kolemjdoucí. Ačkoli byla okamžitě přivolána záchranná služba, boj o záchranu chlapcova života se nezdařil.

Policisty, kteří hledali v domě stopy, čekal šok. Na balkoně bytu v devátém patře budovy byla nalezena mrtvá dívka. Jednalo se o teprve sedmiletou sestru mrtvého hocha.

Zdravotní stav jedenáctiletého chlapce byl údajně natolik kritický, že transport vrtulníkem do nemocnice nebyl možný a musel být převezen sanitkou. Podle informací serveru then24.com zraněné dítě o tři hodiny později zemřelo. „Okolnosti smrti dětí neznáme, předpokládáme ale, že šlo o trestný čin,“ řekl mluvčí policie Rudie Neu.

Špatné rodinné zázemí?

Neu uvedl, že soused mrtvých dětí nahlásil policii detail, který by mohl souviset s trestným činem. „Včera byla na balkoně ještě černá ochranná síť. Teď jen visí na parapetu,“ prozradil mluvčí.

„Musíme ale počkat na výsledky policejního vyšetřování,“ řekl otřesený starosta Hanau Claus Kaminski. „K rodinnému dramatu se toho bohužel dá říct hodně. Osobně jsem rodinu neznal, ale co víme, je, že už několik měsíců mají sociálně-výchovnou podporu,“ dodal.

Podle informací státní zástupkyně Lisy Pohlmannové pocházejí důvody tragické události s největší pravděpodobností zevnitř rodiny. Policie nyní intenzivně hledá podezřelého z trestného činu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy