Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Záhadná smrt na moři: V Toskánsku našli mrtvého Čecha, jeho tělo bylo na opuštěné lodi

Smrt Čecha v Itálii: Na moři nalezli tělo muže, není jasné, jak zemřel
Zdroj: Pixabay
Úmrtí

Italská pobřežní hlídka ve středu odpoledne našla mrtvého českého turistu na lodi u ostrova Elba. Informuje o tom místní tisk. Příčiny úmrtí úřady vyšetřují. V italských a rakouských Alpách ve středu zachraňovali dva české turisty, kteří skončili v nemocnici.

Ve středu pozdě odpoledne italská pobřežní hlídka zasahovala na plavidle plujícím pod britskou vlajkou, kde nalezla mrtvého muže. Podle úřadů se jednalo o zhruba třicetiletého občana České republiky. Loď se nacházela u města Porto Azzurro na ostrově Elba. Úřady prošetřují příčinu smrti, nevylučují sebevraždu.

Tělo v rozkladu

Ve středu vrtulník záchranné služby vyzvedl u průsmyku Giau v Dolomitech třiatřicetiletého turistu z Česka, kterému se udělalo nevolno. Muž byl převezen do nemocnice, kde ho vyšetřili. V rakouských Alpách u vrcholu Grosser Donnerkogel se při výstupu poranila dvaadvacetiletá česká turistka. Žena se zranila na kotníku a museli ji převézt do nemocnice, napsala agentura APA.

Na konci července našla policie v italském letovisku Bibione mrtvého šestasedmdesátiletého Čecha. Muž bydlel v obytném voze a jeho pozůstatky byly v pokročilém stavu rozkladu. Výsledky prvních analýz podle vyšetřovatelů ukazují, že smrt nenastala z cizího zavinění, napsal místní tisk.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy