Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

ZPRÁVY Z NĚMECKA: Migrant znásilnil babičku (79) mezi hroby! Seniorka se modlila, pak na ni uprchlík z Afriky skočil

Uprchlík znásilnil 79letou ženu.
Zdroj: profimedia.cz
Německem otřásl další případ brutálního znásilnění uprchlíkem. Tentokrát to odnesla 79letá babička, která truchlila na hrobě své zesnulé sestry. Útok se stal v neděli v západoněmeckém městě Iddenbueren. Místní zavolali policii, když ze hřbitova slyšeli křik. Žena skončila v nemocnici.

Uprchlík z afrického státu Eritrea se neštítil vůbec ničeho. Na babičku, která žije v domově důchodců, skočil přímo mezi hroby a znásilnil ji. Bezbranná žena volala o pomoc, ale marně. Když ji pak slyšeli místní, ihned zavolali policii a záchranku. Uprchlík byl polapen při činu, píše Die Welt.

Žena byla převezena do nemocnice se zraněními k další léčbě, propuštěna byla až v úterý. Útok vůbec nečekala. Na hřbitov chodí denně, protože tam leží její sestra.

Kancelář prokurátora v Munsteru a policie v prohlášení uvedli, že útočník (40) žije v Německu od roku 2013. Muž byl obviněn ze znásilnění a skončil ve vazbě. Hrozí mu až 15 let za mřížemi.

Znásilnění ze strany uprchlíků je v Německu velký problém. Vše začalo hromadným znásilněním při oslavách nového roku v Kolíně nad Rýnem, kde muži arabského původu sexuálně útočili na ženy.

Kultura, která do Evropy přichází, nechápe, že ženy zde mají právo říct NE. Bude trvat hodně dlouho, než se příchozí naučí evropské zvyklosti chápat.

Související články

Další články