Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Zprávy z Brna: Myslivec stahoval divočáka na klepadle, Češi se dohadují, zda je to v pořádku

kuriozita
Vyvržený kanec, který byl přivázaný k věšáku na prádlo mezi paneláky, doslova šokoval o víkendu obyvatele jednoho brněnského sídliště. Snímek kance se okamžitě začal šířit po českých sociálních sítích a rozhořela se pod ním velká diskuze o tom, zda je takové počínání v pořádku nebo není. A jak se zdá, diskuze neutichají ani několik dní a stažený kanec rozdělil Česko.

Muž zhruba v důchodovém věku ulovil kance a rozhodl se, že jej přiváže k věšáku na prádlo mezi paneláky a stáhne. Lidé v okolí ulice Krásného v brněnském Juliánově, který je součástí Židenic, nevěřili doslova vlastním očím a zavolali městské strážníky.

Policisté dorazili na místo, ale nic protiprávního na celé situaci neshledali. „Zkontrolovali jsme, že muž, který je členem mysliveckého sdružení, má všechny potřebné doklady. Nezjistili jsme ani žádné protiprávní jednání jiného typu jako znečištění veřejných prostor, takže jsme případ uzavřeli s tím, že se muž ničeho nezákonného nedopouští,“ sdělil iDnes mluvčí brněnských strážníků Pavel Šoba.

Divočák zavěšený na věšáku na prádlo se stal okamžitě hitem internetu a lidé začali horlivě diskutovat, zda je něco takového v pořádku či není. „Nechápu ten povyk a žalování, prostě jsem ho pověsil venku a stáhl. Doma nemám kde,“ vysvětlil muž, který stahoval divočáka na sídlišti, portálu Blesk.cz.

Související články

Další články