Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Video surového zmlácení čtrnáctileté dívky: Spolužačky jí zlomily nos a brutálně ji zkopaly

V Polsku surově zbili čtrnáctiletou dívku.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Sociální síť X poznan_moment
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
šikana

Polská policie se od začátku června zabývá nelidským napadením čtrnáctileté dívky z Poznaně. Její spolužáci, kteří ji šikanovali, jí zlomili nos a poté do ní bezhlavě kopali. Drastické video koluje po sociálních sítích.

Čtrnáctiletá dívka se dostala do křížku se svými vrstevnicemi, které ji za bílého dne zkopaly a zlomily jí nos. Brutální incident se stal v polské Poznani. Jednu z pachatelek se podařilo zadržet, ostatní utekly. Drastické video koluje pro sociálních sítích.


Zlomený nos

Školačce nikdo z přítomných nepomohl. Jeden ze skupinky surovců si to dokonce natočil na mobilní zařízení. Ve videu klečí mladá dívka v červené mikině s kapucí na hlavě a omlouvá se dívce před sebou. Ta se do oběti ihned pustí. Nejprve ji kolenem silně kopne do hlavy a posléze jí dá několik pěstí. Následně si na ni sedne a uštědří jí ještě několik dalších ran do obličeje. Po několika vteřinách vstane a kopne oběť do břicha.

Zmlácená dívka si posléze sedne a znovu se útočnici omluví. V tu chvíli se na ni vrhne druhá agresorka, která ji taktéž kopne do břicha.

Podle dostupných informací měla napadená dívka urazit přítele jedné z násilnic. Omluva jim údajně nestačila. Polská policie se případem začala ihned zabývat. „Zjistili jsme totožnost poškozené dívky a identifikovali pachatele. Jedná se o nezletilé ve věku 15 a 16 let,“ uvedla mluvčí policie Iwona Liszczyńska pro web dziendobry.tvn.pl.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy