Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

V Praze se zřítil kus domu. Hasiči hledají jestli někdo nezůstal pod ním

V domě nejspíš nikdo nebyl.
Zdroj: Twitter Hasiči Praha
nehoda

Pražští hasiči a policisté zasahují v pražském Braníku. V ulici Údolní se zřítila část domu. Ten měl podle policie procházet rekonstrukcí. Nyní dům prohledávají, zdali v troskách někdo nezůstal. Podle prvotních informací, které hasiči zveřejnili na svém twitteru však v domě zřejmě nikdo nezůstal. 

V pražském Braníku se dnes večer zřítila část opravovaného rodinného domu. V sutinách nikdo nebyl. Na místě byli hasiči, policisté, záchranáři i kynologové městské policie se psy. Na twitteru to sdělili pražští hasiči. Stav domu prověří statik.

V domě se zatím nikdo nenašel

Oznámení o sesutí části domu v Údolní ulici dostali policisté krátce po 19:00. "Podle prvotních informací je dům v rekonstrukci a nikdo by se tam neměl nacházet," řekl ČTK mluvčí policie Jan Rybanský. Následně byli nasazeni psi na vyhledávání lidí ze sutin, kteří podle hasičů nikoho nenašli.

„Průzkum sutin prvním psem byl negativní,“ uvedli pražští hasiči na Twitteru. „Několik jednotek s vyprošťovacím kontejnerem zasahuje v ulici Údolní u pádu části domu. Na místo jsme povolali kynology městské policie, preventivně záchranná služba a statika,“ napsali k situaci na místě.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy