Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

V Plzni našli mrtvou ženu: Policie dopadla nebezpečného recidivistu

ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
PÁTRÁNÍ

Policisté řeší od rána násilnou smrt ženy, jak informovala Policie ČR na svém Twitteru. Po několika hodinách pátrání se jim nebezpečného recidivistu povedlo v Goethově ulici zadržet.

"Aktuálně řešíme v Plzni násilný trestný čin, při kterém došlo k usmrcení ženy. Policisté na místě činu provádí neodkladné úkony," uveřejnila plzeňská policie krátkou zprávu na svém twitterovém profilu. O několik minut později upřesnila, že v souvislosti s trestným činem pátrá po Dinu Némethovi a policisté zveřejnili i jeho fotografii.

Podle informací webu Krimi Plzeň byla zavražděná žena matkou podezřelého a měla zemřít v důsledku bodných zranění. Muž se měl podle zmíněného webu teprve 20. září vrátit z výkonu trestu. Policisté později taktéž na Twitteru upřesnili, že měl na sobě v době činu modré kalhoty, černé boty a poznávací znamení je vyholené obočí. Lidé by se Németha neměli pokoušet zadržet, podle policistů by mohl být agresivní.

Krátce se před polednem se jim hledaného povedlo zadržet v Goethově ulici, jak informovali Novinky.cz. Polisicté následně přiolali i záchranku, protože byl zadržený poraněn na ruce.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy