Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Tříletou holčičku zneužili dva farmáři: Osm dní bojovala o život, nakonec nepřežila

Ilustrační obrázek.
Zdroj: Profimedia
Tragédie

Dlouhých osm dní bojovala tříletá dívenka v nemocnici poté, co byla zneužita dvěma dospělými farmáři. Podle informací webu Tribune India byla dívenka unesena z domu ve vesnici v okrese Fatehabad a utrpěla mnohočetná poranění vnitřních orgánů, což nakonec vedlo k nadměrnému krvácení a posléze i smrti.

Tříletá holčička po osmi dnech v nemocnici zemřela na následky poranění způsobených sexuálním zneužitím. Podle informací webu Tribune India byla v noci z 29. na 30. června unesena z jednopokojového domu ve vesnici v indickém okrese Fatehabad.

Dívku unesli dva muži - Mukesh a Satish, kteří pocházeli z Biháru a znali se s otcem tříleté holčičky. Dle dostupných informací nejdříve v jejich domě popíjeli alkohol a odešli krátce po půlnoci, když dívka a její rodinní příslušníci šli spát. O něco později se dvojice vrátila a holčičku unesla.


Holčička zemřela

Vzali ji na otevřené pole, kde ji sexuálně zneužili. Vědomí nabyla až druhý den ráno a následně byla převezena do civilní nemocnice v Tohaně. Dívka utrpěla mnohočetná poranění vnitřních orgánů, přičemž zranění vedla k nadměrnému krvácení. „Tým lékařů včetně gynekologů a pediatrů se ze všech sil snažil zachránit život dítěte,“ uvedl jeden z tamních profesorů.

Podle informací webu Times of India po osmi dnech holčička na následky zranění zemřela.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy