Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tragická smrt dítěte na závodech v Černuci: Vběhlo na trať, nepodařilo se ho zachránit

ilustrační foto
Zdroj: trucktrial.cz

Při závodech nákladních vozů v terénu dnes v Černuci na Kladensku zemřelo dítě. Policie zjišťuje, jak byla trať zabezpečena, a veškeré další okolnosti tragédie, řekla ČTK její mluvčí Barbora Schneeweissová.

Záchranná služba na místo vyjížděla kolem 13:00. "Osoba utrpěla zranění neslučitelná se životem. Lékař konstatoval smrt," uvedla mluvčí středočeských záchranářů Monika Nováková.

Podle informací, které na místě zjistila policie, dítě vběhlo na trať, kde ho srazil vůz. Co tragédii předcházelo, budou policisté vyšetřovat. Dítě mělo vběhnout přímo pod kola závodícího náklaďáku.

Na místo vyjeli také kralupští profesionální hasiči. "Byli jsme požádáni o spolupráci, abychom na místo neštěstí postavili zástěnu," potvrdila mluvčí středočeských hasičů Tereza Sýkora Fliegerová Kladenskému deníku.

V pískovně v Černuci se dnes a v neděli koná mistrovství ČR nákladních vozidel v extrémním terénu, tzv. Truck Trial. Ředitel závodů Bohumil Báša ČTK řekl, že pro dnešní den byly závody ukončeny, informace o případném pokračování v neděli budou známé později. K okolnostem neštěstí se nevyjádřil.

Závody nákladních vozidel v extrémním terénu se v Černuci konají pravidelně už řadu let.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy