Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Tragická smrt batolete: Holčičku nejspíš zapomněli rodiče v autě, pomoci se dočkala příliš pozdě

Smrt dítěte na Hradecku: Holčičku našli mrtvou v autě
Zdroj: profimedia.cz
TRAGÉDIE

Tragická událost otřásla Loučnou Horou, kde za neznámých příčin zemřelo přibližně roční holčička. Smrt měla nastat v pondělí údajně v autě u domu, kde bydlela. Podle policejní mluvčí byla nařízena pitva, jak uvedla pro Blesk.

K tragédii došlo v Loučné Hoře, která je částí obce Smidary na Hradecku, kde rodina žije krátkou dobu. Podle webu Blesk mělo být dítě ve vozidle několik hodin a zhruba ve tři odpoledne volali rodiče záchranku, když našli holčičku v bezvědomí. Na místo následně dorazila sanitka i vrtulník. Dívence však už nebylo pomoci.

Podle policejní mluvčí Lucie Konečné zatím není jasná příčina smrti. "K určení příčiny smrti byla nařízena soudní pitva," sdělila pro zmíněný portál mluvčí policie.

Dítě prý nechala v autě matka

Podle nejmenované obyvatelky vsi nechala dítě ve voze údajně matka, její manžel měl následně holčičku najít v autě v bezvědomí. Zda matka na batole zapomněla, zatím není jasné. "Nevím, co se stalo, ale nevěřím, že by došlo k zanedbání péče. Mají ještě starší dceru a o obě děti se rodiče starali. Je to normální rodina,“ říká žena. 

Související články

Další články

Nejnovější kauzy