Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Tragická nehoda na D8: Jeden řidič zemřel na místě, druhý po neúspěšné resuscitaci

Ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
doprava

Na 45. km dálnice D8 na Litoměřicku ve směru na Prahu se ve čtvrtek v poledne střetla dodávka s kamionem. Podle informací ČTK nepřežili nehodu dva lidé a jeden člověk utrpěl zranění. Chvíli před tím se stala nehoda na kilometru 44,5 opačným směrem, dva lidé se zranili. Dálnice byla zhruba do 16:45 v obou směrech uzavřená, uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Tragická autonehoda

"Dálnice je průjezdná oběma směry. Kolona vozidel se pomalu rozjíždí," řekla kolem 17:00 Hyšplerová. Krátce před zprůjezdněním dálnice byl směrem na Prahu uzavřený tunel Radejčín kvůli velmi silnému provozu. "Dálnice nedokázala pojmout tolik vozidel," uvedla mluvčí. Příčina obou nehod je předmětem vyšetřování.

Dva mrtví

Mluvčí krajských záchranářů Prokop Voleník ČTK řekl, že jeden cestující dodávky utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel, další osoba zemřela po neúspěšné resuscitaci. Řidič kamionu byl odvezen do litoměřické nemocnice s lehkým zraněním stejně jako dva lidé, kteří havarovali ve směru na Ústí nad Labem. Na místě zasahovali také hasiči, kteří po protipožárních opatřeních zajistili úklid po dopravní nehodě.

"Krátce před polednem došlo na dálnici D8 na 45,5 km ve směru na Prahu k tragické dopravní nehodě. Na místě zemřely dvě osoby. Dálnice bude do 16 hodin uzavřena," uvedla policie České republiky na svém Twitteru.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy