Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tragédie v Uhříněvsi: Náklaďák přejel dvouletého chlapce. Už mu nebylo pomoci

Nehoda v Uhříněvsi: Náklaďák přejel dvouletého chlapce
Zdroj: profimedia
doparvní nehoda

Tragicky skončila čtvrteční nehoda v pražské Uhříněvsi. Nákladní auto při ní srazilo dvouletého chlapce. Ten podle pražského Deníku i přes zásah vrtulníku zraněním podlehl. 

V pražské Uhříněvsi došlo ve čtvrtek odpoledne k neštěstí. Za zatím nezjištěných okolností tam nákladní automobil srazil dvouletého chlapce. Na místo kromě záchranky přilétl i vrtulník letecké záchranné služby, přesto dítě zraněním podlehlo. Policisté nyní příčiny nehody vyšetřují.

Stav dítěte byl od počátku kritický

"Dopravní policisté na místě zjišťovali okolnosti dopravní nehody, která bohužel skončila tragicky,“ řekl pražskému Deníku policejní mluvčí Richard Hrdina. Bližší okolnosti však policisté kvůli citlivosti případu nesdělili.

„Už od počátku bylo zřejmé, že ten stav je kritický, operátorka na místě započala telefonicky asistovanou resuscitaci, kterou si pak převzali záchranáři, zajistili dýchací cesty a napojili dítě na přístroje a za kontinuální resuscitaci jej převezli do motolské nemocnice,“ dodala pak mluvčí pražské záchranky Jana Poštová.

V Uhříněvsi došlo k tragické nehodě, která si vyžádala lidský život, i o tři měsíce dříve. Informoval o tom web 158.zone.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy