Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Násilná smrt dvou dětí a dvou dospělých. Vícenásobná vražda v Rožnově pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm: Policie vyšetřuje násilnou smrt dvou dětí a dvou dospělých
Zdroj: Profimedia
Tragédie

V Rožnově pod Radhoštěm se stala tragédie. Policie oznámila na Twitteru, že prověřuje násilný trestný čin, při němž přišly o život muž a žena středního věku a dvě malé děti. Podle dostupných informací měli zemřít po použití střelné zbraně a na místě se nachází jednotky GIBS.

Ve městě Rožnov pod Radhoštěm ve Zlínském kraji se stal naprosto tragický čin. Policie prověřuje od středy 3. srpna smrt dvou dospělých osob a dvou malých dětí.

„V Rožnově pod Radhoštěm právě prověřujeme násilný trestný čin, při kterém přišly o život dvě dospělé osoby a dvě malé děti. V současnosti jsme na místě činu a zároveň prověřujeme motiv pachatele. Situaci máme pod kontrolou a nehrozí žádné další nebezpečí,“ uvedla policie na Twitteru.

Zemřeli po použití střelné zbraně

„Zatím je to velmi čerstvá událost, proto není možné uvádět detaily, nicméně nejedná se o veřejný prostor,“ odpověděli policisté na dotaz, zda se náhodou nejednalo o střelbu na veřejnosti. K činu tak došlo v rodinném domě, jak podle Blesku informovala mluvčí policie Kyšnerová.

Postupně se objevují nové imformace. Incident se měl stát v ulici Slezská. Na místě je podle zpravodaje ČT24 je na místě Generální inspekce bezpečnostních sborů, jehož úkolem je kontrolní a vyšetřovací činnost příslušníků a zaměstnanců některých českých bezpečnostních sborů. Podle informací Práva byl otec funkcionářem městské policie na Vsetínsku.

Malá dcera měla dnes narozeniny

„Můj vnuk s jejich starší dcerou chodil do školky, měli nastoupit do první třídy. Holčička dnes měla narozeniny, na sobotu rodiče připravovali velkou oslavu i pro další děti včetně nafukovacího hradu,” řekl Právu jeden ze sousedů.  Mladší dcera pak měla být o dva roky mladší. „Tatínek je často učil jezdit na kole po ulici. V domě bydleli asi tři nebo čtyři roky,” konstatoval soused, přičemž muž byl podle místních žárlivý.

Mezi mrtvými jsou muž a žena středního věku a dvě malé děti, přičemž všichni zemřeli po použití střelné zbraně.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy