Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Tragédie v Lomnici: Maminka si odběhla, na holčičku (†3) spadla skříň a zabila ji

Tragédie na Slovensku.
Zdroj: Se souhlasem Juu Dii Tkica, koláž extra.cz
Neštěstí

Obrovskou bolest nyní prožívá šestadvacetiletá Jessica, které nešťastnou náhodou zemřela tříletá dcerka. Spadla na ni skříň a holčička utrpěla zranění neslučitelná se životem. Jak píše slovenský web Pluska, tragédie se stala ve Veľkej Lomnici v okrese Kežmarok.

Rodina tříleté Jennifer prožívá obrovskou bolest. Matka Jessica na chvíli odběhla z domu, jenže v momentě nepozornosti se stala tragédie. Děvčátko otevřelo dveře dvoumetrové skříně a ta na ni vší silou spadla.

Podle webu Pluska matka přivolala na pomoc příbuzné, jenže po pár minutách dítě zemřelo. Když jsme přiběhli, ještě měla pulz. Utíkali jsme s ní k záchranářům. Ale po cestě pulz ztratila a zemřela,” prozradil již zmíněnému webu nešťastný bratr matky Ľubomír Čonka.

Bylo zahájeno trestní stíhání

Tragédie se stala v pátek 3. března ve Veľkej Lomnici v okrese Kežmarok na Slovensku. „Všichni jsme z toho psychicky zničení,” řekl s pláčem Ľubomír. Holčičku na sociální síti oplakává i její teta Edita (18). "Vrať se mi domů, princezno moje,“ napsala zoufale.

Rodina volala i na tísňovou linku, záchranáři však na pomoc holčičce nevyrazili. „Přijali jsme hovor o úrazu dítěte. Volající však nebyl schopen jej popsat. Následně řekl, že dítě převezou do nemocnice sami a položil to. Takže výjezd se nekonal,” popsal mluvčí záchranářů Martin Balko podle slovenských TV Novin. „Bylo zahájeno trestní stíhání pro usmrcení. Přesné příčiny události se vyšetřují. Více informací zatím nelze poskytnout,” informovala prešovská krajská policejní mluvčí Jana Ligdayová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy