Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Tragédie v centru Prahy: Muž se oběsil přímo v budově ministerstva průmyslu a obchodu

Ministerstvo průmyslu a obchodu v Praze.
Zdroj: Profimedia
Tragédie

V budově ministerstva průmyslu a obchodu došlo ve středu ráno k hrozivému nálezu. Muž, který v budově pracoval jako technický pracovník, spáchal sebevraždu. Informace přinesl web iDnes.

Pracovník spáchal sebevraždu v budově ministerstva průmyslu a obchodu v pražské ulici Politických vězňů. Na místo byli vysláni policisté i záchranáři. Muži ale nebylo pomoci, na místo proto přijel také koroner.

„Dnes v ranních hodinách byl v budově ministerstva nalezen muž bez známek života. Předběžně na místě bylo vyloučené cizí zavinění,“ sdělila iDnesu mluvčí policie Eva Kropáčová. Předběžně bylo vyloučeno cizí zavinění.

Kolegové promluvili

Jak přesně muž zemřel, policisté neupřesnili. „Ministerstvo průmyslu a obchodu se nyní k celé záležitosti s ohledem na probíhající vyšetřování a ochranu soukromí nebude blíže vyjadřovat,“ nechal se slyšet mluvčí ministerstva Vojtěch Srnka.

Muž v budově pracoval jako technický pracovník. „Mělo jít o kolegu, kterého jsme vídali každý den. Znal dokonale fungování celé budovy a vždy věděl, jak pomoci. Měli jsme ho rádi, je to velká škoda,“ uvedl pro Blesk jeden ze zaměstnanců ministerstva.

Pokud vás trápí psychické problémy, kontaktuje odborníky na bezplatné Lince první psychické pomoci 116 123.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy