Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Marek (†27) a Michaela (†39) skočili z okna, její syn (†9) zemřel v bytě. Byli z lékařské rodiny

Bratislava: Sourozenci vyskočili z okna. Pocházeli z prominentní lékařské rodiny
Zdroj: profimedia
Tragédie

Před pár dny média informovala o tragédii na početném bratislavském sídlišti Petržalka. Z okna jednoho z tamních paneláků vyskočil Marek (†27), o pár hodin později i jeho sestra Michaela (†39). Uvnitř našli policisté bez známek života jejího syna Šimona (†9). Jak navíc informoval Blesk, sourozenci pocházeli z prominentní lékařské rodiny, jejich otec je uznávaný neurolog.

V neděli se na Slovensku stala tragédie, která šokovala celou zemi. „Krátce po 10.15 hodině jsme přijali informaci ve smyslu, kdy mělo dojít k pádu osoby mužského pohlaví z jednoho z bytů na Vyšehradské ulici. Muž byl přivolaný záchrannou službou a převezen do jedné z nemocnic, kde zraněním podlehl,“ prozradili muži zákona podle slovenského webu Nový čas.

V ten samý den jen o pár hodin později však došlo na té stejné adrese k další tragédii. Z okna bytu vypadla pobodaná žena. Ta utrpěla zranění neslučitelná se životem. Vyšetřovatelé následně našli v pátém poschodí bytu na sídlišti Petržalka ve Vyšehradské ulici tělo devítiletého chlapce, který ležel v tratolišti krve. Měl na sobě, stejně jako jeho matka, mnohačetná bodná poranění.

Sourozenci byli z lékařské rodiny

Podle informací Blesku se muž jmenoval Marek, jeho sestra Michaela a její syn Šimon. Sourozenci navíc pocházeli z prominentní lékařské rodiny, jejich otec byl uznávaný neurolog. Jak Marek tak i Michaela šli ve stopách svého otce, Michaela dokonce pracovala jako psycholožka na klinice v Centru Memory.

„Pracovala tu několik let, nebyly s ní žádné problémy. Měla hodně klientů, u kterých byla velmi oblíbená. Odešla zhruba před třemi lety do jiného zařízení, ale ne proto, že by měla nějaké problémy. My jsme mladý kolektiv, ona byla od nás trochu starší,“ prozradila podle již zmíněného webu ředitelka kliniky.

Muž často měnil zaměstnání

Michaela žila bez partnera jen se synem Šimonem. Marek žil ještě donedávna s otcem, dokud si nenašel vlastní byt. Podle všeho často měnil zaměstnání, ale také měl pracovat ve zdravotnictví.

Případem se stále zabývá policie. Policisty navíc začala vyšetřovat inspekce. Nepodařilo se jim totiž lokalizovat byt, odkud vyskočil muž kolem desáté hodiny dopoledne a o pět hodin později i žena.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy