Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Tragédie na Slovensku: Dvacetiletý řidič BMW zabil dvě děti. Jel stovkou na padesátce

Slovenskem otřásla děsivá nehoda. Po srážce s automobilem zemřely dvě děti.
Zdroj: Se svolením Policie - Košický kraj.
Tregédie

Slovenskem otřásla tragická nehoda. Dvacetiletý řidič v obci Zemplín srazil v pátek večer dvě děti, které na místě zemřely. Jednalo se o dívku a chlapce narozené v letech 2011 a 2008, jak informuje slovenská policie. Podle tamních obyvatel se šofér nevěnoval řízení a jel rychlostí vyšší než 100 kilometrů za hodinu. Policie u šoféra vyloučila požití alkoholu před jízdou. 

Slovensko zasáhla tragická zpráva. V obci Zemplín na východě země došlo k děsivé nehodě a smrti dvou dětí. Dívku a chlapce měl řidič srazit ve více než stokilometrové rychlosti.

Dvacetiletý řidič překročil povolenou rychlost

"Podle dosavadních zjištění se řidič, ročník 2003, vozu značky BMW během projíždění mírnou levotočivou zatáčkou pravděpodobně nevěnoval řízení a sledování situace, nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a přibližně 50 metrů od začátku obce srazil dva chodce, nezletilé děti (ročník 2011 a 2008), které zřejmě šly proti autu," informovali slovenští policisté na Facebooku.

Dechová zkouška byla negativní

Regionální portál zregionu.sk zveřejnil výpovědi tamních obyvatel, kteří hovoří o tom, že dvacetiletý řidič měl být údajně opilý a jel více než 100 kilometrovou rychlostí na povolené padesátce. "Tento opilý řidič doslova jel jako blázen. Děvče odhodil až na hřbitov a chlapec měl podle všeho skončit bez hlavy. Kvůli nezodpovědnosti jednoho opilého člověka vyhasly dva mladé lidské životy, které měly celý život před sebou. Upřímnou soustrast pozůstalým," uvedl obyvatel obce.

Alkohol v krvi u řidiče však policisté vyloučili. Dechová zkouška byla negativní. "Na zjištění přítomnosti omamných a psychotropních látek v jeho organismu mu byl v nemocnici odebrán biologický materiál," doplnili policisté, kteří nyní vyšetřují příčinu a okolnosti tragédie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy