Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Tragédie během vystoupení Dyka a Prachaře: Přímo za zády se jim oběsil barman

Sebevražda v divadle La Fabrika. Za zády Dyka a Prachaře se oběsil muž
Zdroj: Profimedia.cz/koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
Tragédie

Vystoupení kapely Tros Discotequos v podání Vojtěcha Dyka (37), Jakuba Prachaře (39) a Jana Maxiána (39) přerušila v pondělí šokující tragédie. Zatímco hvězdy bavily publikum v divadle La Fabrika, v zákulisí se oběsil pětačtyřicetiletý muž. Ten po sobě zanechal mrazivý vzkaz.

Jak hezky to začalo, tak tragicky skončilo. Během hudebního vystoupení známé trojice z bývalé kapely Nightwork se k šoku všech přítomných oběsil pětačtyřicetiletý muž. "K ničemu se nebudeme vyjadřovat. Sami to zpracováváme, je to moc čerstvé," uvedl pro Blesk zástupce divadla.

Podle zjištěných informací samotné představení nijak narušeno nebylo, tělo oběšeného muže se našlo až po jeho konci. "Najednou se objevila policie a nikdo jsme nechápali, co se děje. Po super koncertě jsme s partnerkou zašli na skleničku na bar a byla tam strašně divná nálada. Najednou si tam všichni začali šuškat, že se vzadu odehrála tragédie a někdo má být dokonce mrtvý. Prý to snad měla být sebevražda. Víc skutečně netuším, ale dlouho jsme kvůli tomu nezůstávali a odjeli domů," svěřil se Blesku jeden z účastníků koncertu, který chce kvůli situaci zůstat v anonymitě.

Mrazivý vzkaz

"Policisté oznámení prověřili, zjistili, že se zakládá na pravdě. Případ byl zadokumentován jako sebevražda, byla nařízena pitva," potvrdil Jan Rybanský, mluvčí Policie ČR. Nicméně mrtvého se podařilo identifikovat. Údajně šlo o barmana a provozního v divadle La Fabrika Mariana Olhu.

Den po jeho úmrtí se na jeho Facebooku objevil mrazivý vzkaz. "Ahoj kamarádi. Včera jsem se rozhodl dobrovolně opustit tenhle svět. Přijďte si na mne vzpomenout a třeba (bez truchlení) zapálit svíčku v pondělí 12.12. od 18.18 do La Fabriky," stálo ve vzkazu oběšeného, který někdo z jeho blízkých umístil na sociální sítě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy