Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Tomáš v Hořovicích vyvraždil rodinu: Na pohled příkladný otec zabil přítelkyni a dvě děti

+ Dalších 9 fotografií

Policie rozplétá případ hrůzné trojnásobné vraždy v Hořovicích na Berounsku. Podle informací redakce eXtra.cz zde Tomáš uškrtil Lindu a dvě děti, následně je zabalil do dek a týden předstíral, že jsou naživu. Soudě podle jeho sociálních sítí přitom ještě před čtyřmi týdny bylo vše zalito sluncem.  

Policisté vyšetřují případ trojnásobné vraždy ve středočeských Hořovicích. V sobotu odpoledne dorazila policie k bytovce v ulici Na Radosti. Kriminalistům asistovali hasiči, kteří se do bytu v nejvyšším patře dostali oknem. Jak uvádí policie v tiskové zprávě, oběťmi se staly žena a její dvě děti. K vraždě se uchýlil partner, jenž posléze spáchal sebevraždu. Našli ho mrtvého v ubytovacím zařízení na Břeclavsku."Mohu potvrdit, že v případě pachatele se s největší pravděpodobností jednalo o sebevraždu. Nicméně stejně jako v případě všech tří obětí z Hořovic byla nařízena soudní pitva, která určí přesnou příčinu smrti," uvedla pro eXtra.cz středočeská policejní mluvčí Michaela Richterová.

Podle důvěryhodného zdroje redakce eXtra.cz byl pachatelem do té chvíle na pohled milující otec a partner Lindy. Tomáš měl ji i děti uškrtit, zabalit do dek a pak s nimi celý týden pobývat v bytě. Z mobilu zavražděné přítelkyně prý posílal zprávy jejím rodičům, takže ti neměli o ničem ani ponětí.

Svědectví sousedky:


Záhadná vražda v Hořovicích

Co se v rodině stalo a jaký byl motiv hrůzného činu, zatím zůstává záhadou. Dle Tomášova facebookového profilu každopádně absolutně nic nenaznačovalo, že by bylo cokoli v nepořádku. Třiatřicetiletý muž sdílel ještě 27. ledna rozjásaný snímek z pražské O2 areny, kam s Lindou zavítali na koncert Dary Rolins. Na silvestra 2023 zase přidal sadu fotek své spokojené rodinky s přáním do nového roku: "Hlavně zdraví a mějte se rádi", což doprovodil třemi srdíčky.


Jen dva dny předtím zase zveřejnil zamilované video s Lindou z Oktagonu. Zpětně mrazí i ze vzkazu ze Štědrého dne. K vysmáté fotce sebe, Lindy a dvou dětí napsal: "Užívejte lidičky, hlavně se mějte rádi a buďte na sebe hodní." Jinými slovy, Tomášův profil je doslova plný fotek šťastné rodiny z dovolených v Dubaji či Turecku nebo výletů s dětmi do zábavního parku v Německu. Nechybí snímky s Lindou a popiskem "Miluju ji". "Děkuji lásko, jsi a vždy pro mě budeš to nejlepší, co mám. Miluju tě a nikdy tomu nebude jinak," napsal například pod přání k jeho narozeninám, které mu dala Linda na profil. Co tedy stojí za rodinnou tragédií, není vůbec jasné.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy