Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Tohle dítě nejspíš rodičům za jméno nepoděkuje. Pojmenovali ho po hodinkách!

Přebalování dítěte.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
úlet

Někteří rodiče si libují v bizarních pojmenováních. A týká se to i slavných osobností. Nejznámnější je případ Gwyneth Paltrow, která svoji dceru pojmenovala Apple (jablko). Po sociálních sítích nyní koluje obrázek dítěte se vskutku originálním jménem. Rodiče ho pojmenovali Palermo Rolex.

Uvažujete nad tím, jaké jméno dát svému dítěti? Věřte, že žádné není dost výstřední aby ho už někdo nepoužil. A týká se to všech sociálních skupin i generací. Taková Gwyneth Paltrow by mohla vyprávět. Svou dceru pojmenovala Apple (jablko). Sama herečka podle eonline.com řekla, že jméno vybral její partner, zpěvák Chris Martin. Nutno říct, že to ještě patří k těm umírněnějším názvům.

Sourozenci Ronaldo a Ross

Na sociálních sítích nyní sklízí pobavení jméno dítěte z jihočeských Prachatic. Rodiče ho pojmenovali podle známých švýcarských hodinek a hlavního města Sicílie. Palermo Rolex Lakatoš přišel podle fotografie místních novin, která je k nalezení například na serveru rouming.cz, na svět v 10:45 hodin s váhou 2760 gramů.

Těšit se může na bratříčky Ronalda a Rosse. Jak je tedy vidět, netradiční jména nejsou v této rodině ničím novým. Tak snad nebude mít Palermo Rolex v budoucnosti se svým pojmenováním problémy.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy