Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Tesco Mobile přináší ultrarychlou síť 5G, zákazníkům navýší datové balíčky

Tesco Mobile přináší ultrarychlou síť 5G, zákazníkům navýší datové balíčky
Zdroj: Tesco
5G

Virtuální operátor Tesco Mobile výrazně zlepšuje zákaznickou zkušenost při využívání služeb, nově přináší přístup do inteligentní 5G sítě operátora O2. U nejoblíbenějších balíčků MINI, MAXI a EXTRA dojde k navýšení objemu dat při zachování současné ceny.

Novinky, které Tesco Mobile přináší pro své zákazníky, potvrzují synergii mezi společnostmi O2 Czech Republic a Tesco Stores ČR a.s. Zákazníci Tesco Mobile tak mají možnost využívat spolehlivou síť O2 a zároveň těžit z výhod plynoucích z členství ve věrnostním programu Tesco Clubcard.

„Tesco Mobile má za sebou dvě silné značky a díky jejich spolupráci umíme přinést pro naše zákazníky nejmodernější 5G síť O2 a zároveň výhodné ceny pro členy věrnostního klubu Tesco Clubcard. Provázání s programem Clubcard plánujeme do budoucna ještě více prohlubovat,“ říká Lada Franková, marketingová manažerka Tesco Mobile.

Inteligentní 5G síť nabízí rychlostí stahování až 150 Mb/s a nahrávání až 50 Mb/s ve všech balíčcích které obsahují data (kromě Internetu Na dosah). Balíček MINI nabízí od března 2 GB dat za 199 Kč, balíček MAXI 10 GB dat za 299 Kč a největší balíček EXTRA 20 GB dat za 499 Kč.

Operátor dále pokračuje v odměnách za dobití kreditu. Při každém dobití alespoň za 300 Kč získají zákazníci zdarma neomezené volání a SMS do Tesco Mobile a do ostatních sítí pak volání za 1,5 Kč/min. a SMS za 1 Kč na 30 dní. Uživatelé SIM karet 2x více kreditu pak ke každému dobití dostanou 100 % bonusového kreditu navíc.

Zákazníci Tesco Mobile mají navíc přístup k exkluzivním slevám na nákup v síti obchodů Tesco. Díky nim lze výrazně ušetřit například na pečivu, mléčných výrobcích, ovoci, zelenině, masu nebo čisticích prostředcích.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy