Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Teprve desetiletá holčička zabila na ulici ženu: Neměla se hádat s mámou, říká

Střelba v USA: Teprve desetiletá holčička zabila na ulici ženu
Zdroj: Balistas
hrůzný incident

Teprve desetiletá dívka byla v úterý zatčena poté, co v americkém Orlandu zastřelila ženu, která se hádala s její matkou. Podle policie bylo dítě umístěno do vazby floridského ministerstva pro děti a rodiny. O celé události informovala CNN.

Státní zástupkyně pro okresy Orange a Osceola Monique H. Worrell v prohlášení po střelbě podle CNN uvedla, že její kancelář začala případ přezkoumávat a „zváží všechna fakta, včetně věku dítěte a všech dalších okolností".

"Chceme jasně říci, že naše kancelář neučinila žádné rozhodnutí o obvinění," uvedla státní zástupkyně a dodala, že incident byl "jedním z nejtragičtějších případů, které jsem za svou 22letou kariéru viděla." Orlandská policie uvedla, že dívka čelí obvinění z vraždy druhého stupně. Podle policie je ve vazbě i matka dítěte.

"Neměla bít moji mámu"

Svědci řekli policii, že ke střelbě došlo v noci na 30. května, když se matka dítěte a oběť Lashun Denise Rodgers (41) podle zatčení začaly hádat před obytným komplexem. Podle zprávy o zatčení, která citovala svědky, bylo dítě v době hádky se svou matkou.

Matka údajně zahájila fyzickou potyčku tím, že Rodgers udeřila pěstí, druhá žena jí ránu vrátila pěstí do zad, uvádí zpráva o zatčení a jako jednoho svědka uvádí přítele Rodgers.

Ten řekl úřadům, že se pokusil rozehnat rvačku, ale oběť se pokusila "znovu zapojit" matku. Poté údajně viděl, jak dítě drží černou střelnou zbraň, než na Rodgers vypálilo „jeden až dva výstřely“. Dítě poté údajně křičelo „neměla bít moji mámu“, řekl muž policii. Rodgers byla převezena do nemocnice, kde později zemřela.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy