Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Tajemství odhaleno: Putinova dcera Katerina randí se Zelenským!

Vladimir Putin a jeho dcera Katerina.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Vztah

Dcera ruského prezidenta Vladimira Putina Katerina Tichonovová (35) má podle informací deníku Daily Mail randit se Zelenským. Nejedná se však o Volodymyra, prezidenta Ukrajiny, nýbrž o profesionálního baletního tanečníka Igora Zelenského (52). Jejich shodná jména však způsobila v mediálním světě pořádný rozruch, vzhledem ke stále ještě probíhající válce na Ukrajině.

Pětatřicetiletá dcera ruského prezidenta Vladimira Putina Katerina Vladimirovna Tichonovová má milence! A nejedná se jen tak o ledajakého. Je jím profesionální baletní tanečník a režisér, který stál v čele Bavorského státního baletu Igor Zelenskyj.

Jak informoval web Daily Mail, toto odhalení jako první zveřejnil německý magazín Der Spiegel spolu s nezávislým zpravodajstvím IStories.

Mají spolu dceru!

Katerina má s Igorem dvouletou dceru. Nyní však nemají možnost se vidět. Kvůli sankcím proti Rusku byly zastaveny pravidelné lety mezi Moskvou a Mnichovem. Dříve za ním létala do Mnichova pravidelně a vždy ji doprovázely stráže ruské tajné služby.

Při vyšetřování byly nalezeny dokumenty, které dokazovaly, že tito dva za sebou často létali. A nejen oni, ale cestovalo s nimi i dítě, chůva a ochranka. Během dvou let měla do Mnichova, kde Zelenskyj pracoval, letět více než padesátkrát.

Zelenskyj neodsoudil válku na Ukrajině

Igor Zelenskyj se narodil v Rusku a má gruzínské kořeny. Sám nevěří, že by byl jakkoliv příbuzensky spjat s prezidentem Ukrajiny Volodymyrem Zelenským. Minulý měsíc opustil Bavorský státní balet a zřejmě tak učinil poté, co odmítl odsoudit Putinovu válku na Ukrajině. Ta trvá už od 24. února 2022 a zemřelo při ní mnoho nevinných civilistů.

Katerina Tichonovová je druhou nejstarší dcerou Vladimira Putina. Její sestra se jmenuje Maria Putinová (37) a je pediatrička a endokrinoložka. Putin má obě tyto dcery s bývalou první dámou Ljudmilou Očeretnou (64).

Související články

Další články

Nejnovější kauzy