Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Tady prý přišla krásná Victoria o život: Turci zveřejnili místo tragické smrti české zpěvačky

Vražda Victorie Velvet (†40): Turci zveřejnili místo tragické smrti české zpěvačky
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
Pozadí vraždy

Celým Českem otřásla tragická smrt zpěvačky Victorie Velvet (†40), kterou měl během ostré hádky podle tureckých médií zastřelit její manžel David Thomas Blyth (†53). Ten měl následně spáchat sebevraždu. K tragédii došlo v rodinné vile v Ankaře 11. června a nyní web Son Dakika tvrdí, že našel místo tragédie.

Nešťastný incident z úterý 11. června, při němž vyhasly dva lidské životy, místní orgány stále vyšetřují. Zatímco tělo podnikatele Davida Thomase Blytha (†53) bylo po nařízené pitvě už převezeno do jeho rodného Skotska, ostatky Victorie Velvet (†40) jsou stále v Turecku.

Oblíbenou zpěvačku a podnikatelku Victorii měl podle tureckého webu Hurryiet zabít její manžel a otec jejich tří dětí David Thomas v rodinné vile v Ankaře. Hlavní příčinou celého neštěstí měla být ostrá hádka způsobená zprávami ve Victoriině mobilu.

Hádka, rvačka a výstřely

Turecká média nyní přišla s informací, že znají místo tragédie, kterým je luxusní rodinný dům. Turecký web Son Dakika uvedl, že rodina žila v obrovském soukromém resortu Vera Incek Villalari obehnaném plotem. Tento server také uvedl, že se hádka změnila ve rvačku, přičemž Thomas Blyth svoji ženu zastřelil a poté spáchal sebevraždu střelbou do hlavy stejnou zbraní. Oba byli na místě mrtví.

Nešťastná náhoda?

Blízký zdroj pro eXtra.cz uvedl, že se s největší pravděpodobností jednalo o nešťastnou náhodu. "Všechno bylo jinak, než se prezentuje. Victoria prý nebyla Davidem zastřelena. David měl při hádce do Victorie strčit a ta zemřela na následek nešťastného pádu. On poté dostal zkrat a zastřelil se," uvedl zdroj blízký zpěvačce, který chtěl s ohledem na truchlící rodinu zůstat v utajení. Pracuje se také s variantou, že se jednalo o dvojnásobnou vraždu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy