T-Mobile zavádí věrnostní program. Data zdarma, levnější benzín i letenky za stovku

Český operátor T-Mobile ohlásil revoluční novinku. Ve středu na tiskové konferenci, na které byla i redakce eXtra, představil věrnostní program, který mezi operátory nemá obdoby. Zákazníkům, kteří se v programu Magenta Moments zaregistrují, tak nabízí zajímavé slevy ve spolupráci s mnoha českými obchodníky. Program by měl platit v celé Evropě, Česko si operátor zvolil jako startovací zemi.
Česko je vůbec první zemí v Evropě, kde operátor program Magenta Moments spouští. T-Mobile operátor tak zavádí službu, kterou zákazníci najdou přímo v jeho aplikaci Můj T-Mobile, která dříve sloužila spíše jako přehled služeb a jejich nastavení. Program platí jak pro majitele předplacených karet, tak pro zákazníky s tarifem či firemním číslem. Hned ze startu představil operátor poměrně zajímavé nabídky.
Jednou z nich je například jednosměrná letenka s Kiwi.com po Evropě za 99 korun. Letenek s odletem z Prahy, Vídně či Bratislavy uvolnil vyhledávač 1 000 kusů, takže nabídka je poměrně omezená. Síť čerpacích stanic MOL pak registrovaným zákazníkům poskytne slevu dvě koruny na litr benzínu nebo nafty, a to dvakrát za dva měsíce trvání slevy. Sám operátor také v rámci startu nabídky dává zákazníkům na září 15 gigabajtů dat zdarma.
Lístky do kina i výhodné menu
Na své si přijdou i milovníci jídla a kultury. T-Mobile se totiž spojil se známým řetězcem Bageterie Boulevard, kde mohou získat box pro dva za cenu menu pro jednoho, a také se CineStarem, který podobnou akci připravil pro vstupenky do kina. Každé úterý tak s aplikací nabídne 1+1 vstupenku zdarma. Platí však pouze ve vybraných kinech.
„Naším cílem je vytvořit platformu, kde se nikdy nebudou nudit. A své zážitky navíc mohou sdílet s přáteli či rodinou,“ řekl obchodní ředitel společnosti T-Mobile Maximiliano Bellassai na představení programu, které proběhlo v Magenta Lounge na Pankráci. Na místě byl i zpravodaj eXtra.cz. V další vlně programu by na řadu mělo přijít Rakousko, Maďarsko, Slovensko a Černá Hora, po startu dalších zemí by tak slevový program mohli čeští zákazníci využívat i v zahraničí.
Dokonalá past ve Zrádcích. Mia se neštítí ničeho, obelstila dalšího obětního beránka
Související články

Tragický pád lanovky na Ještěd otřásl Českem. Tresty ale stále nepadly

Tragédie na Blanensku. Autobus narazil do domu, rodina s dětmi unikla smrti o pár vteřin

Putina zradil vlastní generál. Gerasimov mu lhal do očí, pravdu vehementně skrývá

Odporné týrání zvířete na Strakonicku: Muž měl zneužít kozu. Možná jsem trochu vyváděl, říká



 
  
  
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
  
 

 
  
  
  
 
 
  
  
  
 
 
  
  
  
 

