Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Strach o Starku! Prezident fotbalového klubu z Příbrami leží v nemocnici, má být v umělém spánku

Jaroslav Starka (vlevo) spolu s Tomášem Zápotočným.
Zdroj: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia
hospitalizace

Prezident fotbalového klubu 1. FK Příbram Jaroslav Starka leží v nemocnici! Podle informace webu idnes.cz byl hospitalizován mimo Českou republiku s blíže nespecifikovanými obtížemi.

Ano, je hospitalizován v zahraničí, více to nebudu komentovat. Funkce prezidenta klubu je nadále na něm,“ řekl ve středu pro MF DNES majitel klubu a Starkův syn Jan Starka.

Jaroslava Starku postihl zápal plic

Důvodem zdravotních potíží Jaroslava Starky má být údajně oboustranný zápal plic, který ho postihl při dovolené na Kanárských ostrovech. „Byl hospitalizován v místní nemocnici. Aby si jeho organismus odpočinul, je podle mých informací udržován v umělém spánku,“ řekl pro idnes.cz jeden z mládežnických trenérů středočeského klubu, který si nepřál zveřejnit své jméno.

Pro bosse aktuálně třináctého týmu uplynulého ročníku druhé fotbalové ligy nejde o první zdravotní trable. V roce 2011 bojoval o život na příbramské jednotce intenzivní péče, lékaři ho museli uvést do umělého spánku. Na vině byla Starkova těžká cukrovka, která se spojila s virem prasečí chřipky, k tomu se přidal oboustranný zápal plic a nakonec došlo k selhání ledvin.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy