Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Strach o Katku (13): Rodičům zanechala dopis na rozloučenou a zmizela

Dítě v ohrožení: Katka (13) nechala dopis na rozloučenou
Zdroj: Policie ČR
Pátrání

Policie vyhlásila pátrání po třináctileté dívce z Týnce nad Sázavou. Pohřešovaná Kateřina Pazderová odešla dnes ráno z domova. Zanechala dopis, ve kterém uvedla, že odchází z domova. Policisté se obávají o její zdraví a život. Vzhledem k jejímu věku vyhlásili pátrání po dítěti v ohrožení. Policie to uvedla na webu, kde zveřejnila i fotografii.

Hledaná dívka je hubené postavy a měří asi 160 centimetrů. Na sobě měla v době odchodu černou mikinu, černé kalhoty, bíločerné boty a školní tašku lososové barvy značky Puma. Pokud kdokoli dívku viděl nebo má informace o jejím pohybu, má kontaktovat policii na lince tísňového volání 158.

"Doma zanechala dopis, ve kterém uvádí, že odchází z domova a je zde důvodná obava o její zdraví a život," uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová na webu policie. Dívka by se mohla pohybovat ve vlaku ve směru z Prahy na okres Kolín. 

"Žádáme všechny, kteří mohli dívku vidět a mají jakékoliv informace o tom, kde by se mohla pohybovat, aby veškeré informace sdělili policistům na linku 158," prosí mluvčí veřejnost o pomoc. 


Související články

Další články

Nejnovější kauzy