Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Strach o copaté žačky Sandru a Marii: Dvanáctileté dívky se hned první den nevrátily ze školy

Policie v Praze pátrá po dvojici dívek.
Zdroj: koláž eXtra.cz / Policie ČR, Profimedia.cz
pátrání

V Praze probíhalo rozsáhlé pátrání po dvou nezvěstných dvanáctiletých dívkách, které včera nezavítaly zpět do svých domovů. Naposledy byly spatřeny v pondělí cestou ze školy na křižovatce ulic Sokolovská a Podvinný mlýn na Praze 8, kde utekly matce jedné z nich, informovala Policie ČR na sociální síti X. Vyšetřovatele kolem úterního poledne tamtéž oznámili, že se dívky našly.

Policie hledala dvě dvanáctileté dívky, které se v pondělí nevrátily domů. Podle informací byly dívky naposledy spatřeny, když směřovaly ze školy, a to na křižovatce ulic Sokolovská a Podvinný mlýn v Libni, městské části Praha 8. Podle svědků zde dívky unikly dohledu matky jedné z nich.

Dívky byly vypátrány a jsou v pořádku. Našli jsme je díky tomu, že je poznala oznamovatelka a zavolala na linku 158. Děkujeme,“ uvedla policie později na síti X.

Sandra byla viděna v zelených kapsáčových kalhotách a černých teniskách ozdobených bílým nápisem PUMA. Má výšku přibližně 155 centimetrů a vypadá starší, než je její skutečný věk, informovala policie na svých stránkách. Sandra má štíhlou postavu, hnědé vlasy a hnědé oči.

Marie byla oblečena v modrých džínách, černé mikině a bílých teniskách. Měří zhruba 150 centimetrů. Marie je štíhlá, má černé vlnité vlasy a zelené oči. Obě dívky mají vlasy spletené do dvou copů.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy