Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Šokující video: Oživlá babička dokázala stát rovně i 10 let po smrti

Oživlá babička: Žena dokázala stát na vlastních nohách i po smrti
Zdroj: YouTube Trending stories/Koláž eXtra.cz
bizár

Rodina z Dominikánské republiky exhumovala svou babičku, jejíž mrtvola byla i po deseti letech dokonale zachovalá. Margarita Rosario byla vykopána z hrobu, a přitom vypadala, jako by byla živá. Dokonce dokázala stát rovně, jak upozornil list Daily Mail.

Těžko uvěřitelné video, které se šíří sociálními sítěmi, bylo pořízeno před hřbitovem La Colonia ve městě Jarabacoa na Dominikánské republice. Je na něm vidět babička s hlavou plnou vlasů a dostatečným množstvím kostí, aby se sama dokázala postavit na nohy. Bizarní ovšem je, že tato babička je už 10 let po smrti.

Byla dobrým člověkem, a proto je stále zachovaná

Po exhumaci rodina přehodila přes zesnulou babičku bílou noční košili. Margarita Rosario zemřela podle listu Daily Mail 9. května 2012 ve věku 86 let. Ve videu je slyšet, jak muž říká: „Podívejte, ona je stejná." Další místní obyvatel, kterého tato událost ohromila, uvedl, že babička „byla v životě dobrým člověkem. Proto je stále zachována".

Antonio Abreu, zaměstnanec hřbitova, následně řekl, že byl šokován, když viděl babiččinu mrtvolu stále celou a její kosti pokrývala kůže. "Za 13 let, kdy zde pracuji, jsem nikdy nic podobného neviděl," dodal.

Zopakoval také, že rodina věřila, že tělo babičky bylo dobře zachováno, protože „prováděla mnoho laskavostí“, když byla naživu. Rodina odstranila tělo babičky z hrobky, aby ho přesunula na jiný hřbitov Jardín de la Montaña.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy