Trendy
Ano, šéfe! Zrádci 2025 Love Island 2025

Slovenskem otřásl případ týraného pejska: Majitel ho nechal bez vody a jídla, zvíře se oběsilo

Pejsek zemřel poté, co se snažil dostat ven, aby si zajistil jídlo a vodu.
Zdroj: Policie SR
Předchozí Další
Týrání

Zcela otřesný pohled se naskytl slovenským policistům, kteří dorazili k rodinnému domu v obci Chtelnica u Píšťan. Dosud neznámý pachatel měl ponechat osmiletého křížence uvázaného na laně bez krmiva a pitné vody. Když se pejsek pokoušel dostat ven oknem, aby si zajistil jídlo a pití, omylem se oběsil. Jen těžko pochopitelný incident nyní policisté prověřují. 

Slovenští kriminalisté prošetřují vážný případ týrání pejska. Osmiletý kříženec byl nalezen bez známek života u rodinného domu v obci Chtelnica v okrese Piešťany.

„Podle zjištění byl pes ponechán bez vody, potravy a možnosti volného pohybu. V místnosti, kde se nacházel, byl různý odpad a exkrementy,“ uvedla policie na sociálních sítích.

Pachateli hrozí až tři roky

Aby si pejsek zachránil život, rozbil lexanovou výplň okna a vyskočil ven. Jenže vzhledem k tomu, že byl přivázán na laně, při seskoku se bohužel oběsil. „Smrt psa nastala v důsledku konání pachatele, který porušil několik ustanovení zákona o veterinární péči,“ dodala policie.

Pachateli v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři roky. „Policie v této souvislosti připomíná, že jakékoliv bezdůvodné konání vedoucí ke zranění nebo usmrcení zvířete je protiprávní a trestně postižitelné,“ uvedli policisté.

Exkluzivní rozbor Zrádců z pohledu režiséra Kruga a šampionky Šáchové: V čem se Mia liší od Nicole a jak hodnotí její intriky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy