Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Šestiletá dívka se vydala za maminkou do práce. Sama bloudila ulicemi Karlových Varů

Strážníci odvádějí dívku na magistrát.
Zdroj: Městská policie Karlovy Vary
kuriózní případ

Strážníci v Karlových Varech byli po sedmé hodině ráno přivoláni k neobvyklému případu. Informovali o tom na svých stránkách. Oznamovatelka na ulici ve městě potkala osamělou bloudící malou dívku, která tvrdila, že jde za maminkou do práce. Holčičku převzali úředníci magistrátu, kteří ji následně předali mamince. 

Po sedmé hodině ráno byli karlovarští strážníci vysláni do Staré Role, kde našla oznamovatelka na ulici bloudící dívku, která vyrazila za maminkou do práce. Jak strážníci informovali na svých stránkách, holčičku následně převzali a začala „hra“ formou otázek ze strany strážníků a odpovědí ze strany děvčete.

Za dohledu strážníků zabouchla vchodové dveře

Zjištěné informace předali strážníci na operační středisko, které kontaktovalo pracovnici OSPOD. Hlídka se s holčičkou vydala k místu bydliště, kde po jejím odchodu zůstaly otevřené vchodové dveře. "Za dohledu strážníků dítě dveře zabouchlo a vydalo se za doprovodu uniforem do služebního auta. Malou šestiletou dívku v budově magistrátu města převzala do péče pracovnice OSPODU, kde vyčkala do příchodu maminky. Ta odjela „pouze na chvilku" do práce, aby vypomohla s vybalováním zboží. Celou záležitost dořešila pracovnice magistrátu," popsali karlovarští strážníci, jak situaci vyřešili.

Zároveň dodávají, že v případě, že nastane podobná situace nebo se dítě ztratí, je důležité, aby znalo své jméno i jména rodičů, adresu bydliště a kde rodiče pracují.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy