Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Ramzan Kadyrov si hrál na siláka: Čečenský vůdce přehlédl při vzpírání malý detail

Ramzan Kadyrov předstíral, že zvedá pořádnou váhu. Podváděl však se závažími
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie
kadyrov

Po delší době o sobě opět dal vědět vůdce Čečenska Ramzan Kadyrov. Tentokrát chtěl veřejnosti ukázat, jak je na tom s fyzickou kondicí. Historicky však videa na YouTube s touto tématikou neměla přílišný úspěch, zvláště kvůli jisté nemotornosti samotného Kadyrova. Nejinak tomu bylo i při jeho pokusech o vzpírání.

Ramzan Kadyrov rád sám sebe vykresluje jako zdatného sportovce. Existuje mnoho záběrů, na kterých se snaží sportovat, ale podle výsledků to vypadá, že příliš talentu neposbíral. Vidět je to z videí, která na YouTube dali dohromady internetoví vtipálci. Vidět tak můžeme nešikovného Kadyrova třeba při pokusu o fotbal, nepříliš úspěšném hodu na koš či bizarním tréninku MMA. Na videu čečenský vůdce v teplákách poráží úspěšného bojovníka UFC.

Teď se objevilo video, na kterém Ramzan Kadyrov zvedá činku vleže nad hruď při takzvaném bench-pressu, a ačkoli to vypadá, že jeho činka je závažími doslova přetížená, faktem je, že závaží, ač vypadají velmi těžce, váží každé pouze pět kilogramů. Činka, která by za normálních okolností podle množství závaží vážila hodně přes sto kilogramů, tak váží mnohem méně.

Špatná závaží

"Kadyrov chtěl zapůsobit na publikum tím, že ukázal, jak zvedá činku obtěžkanou něčím, co na první pohled vypadá jako hodně těžké závaží. Jen zapomněl, že je vidět, že každé závaží má jen 5 kg. Celkem 80 nevýrazných kilogramů," napsal k videu twitterový účet NOEL, který se zaměřuje na zprávy z války na Ukrajině.

Jak se zdá, vůdce, který nedávno výrazně přibral a spekulovalo se o jeho zdravotních problémech, chtěl tyto řeči rozptýlit. To se mu ale kvůli nepovedeným detailům při natáčení příliš nepodařilo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy