Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Ramzan Kadyrov ohlásil vlastní ofenzivu. Satanisti budou trpět, blouzní směrem k Západu

Ramzan Kadyrov: Satanisti budou trpět, hřímá a ohlašuje vlastní ofenzivu
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
válka na ukrajině

Čečenci získávají v ruské armádě stále podstatnější roli. Alespoň to tak vypadá podle prohlášení, které vydává kancelář jejich samozvaného prezidenta Ramzana Kadyrova. Ten teď na síti Telegram ohlásil, že Čečenci dostali na starost samostatnou část ruské ofenzivy na Ukrajině. Vůdce islamistických bojovníků ve službách Putina doplnil prohlášení jemu vlastními metaforami.

Na rozdíl od evropských a ukrajinských médií, která se nás už měsíce snaží vyděsit fantastickou a děsivou ofenzivou, nebudeme nic oznamovat,“ cituje běloruská agentura Nexta kanál Ramzana Kadyrova na síti Telegram s tím, že čečenské jednotky dostaly nový rozkaz k přemístění sil. „Zónou odpovědnosti se stávají území Doněcké lidové republiky,“ píše se ve zprávě s tím, že velitelství už pro tyto úkoly vypracovává plány. V podstatě tak zpráva oznamuje ofenzivu, ač v první větě říká, že nic neoznamuje.

Kadyrov je loajální Putinovi

Vypadá to tak, že Kadyrovovy jednotky by měly částečně nahradit Prigožinovu Wagnerovu skupinu, která se díky zřejmým mocenským snahám jejich velitele a majitele stala pro Rusko poněkud nespolehlivou součástí ozbrojených sil. Kadyrov je alespoň navenek, na rozdíl od Prigožina, loajální prezidentu Vladimiru Putinovi. Na odiv to dává i velikášskými výroky vůči Západu.

Jsme unaveni čekáním. Satanisté dostanou svůj zasloužený trest. Celý muslimský svět už dnes vidí pravou podstatu Západu, jeho neskrývanou a neopodstatněnou nenávist k Rusku, islámu, tradiční rodině a lidským hodnotám,“ nebere si Kadyrov na svém telegramovém kanále servítky. „Mnohým bylo jasné, že Západ skrývá za přátelskou maskou zákeřnou, nenasytnou esenci,“ zakončuje prohlášení Kadyrov.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy