Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Premiér Fiala navštívil Bartošku: Takhle to slušelo jeho ženě Janě

Petr Fiala přijel do Varů se svou ženou.
Zdroj: Instagram P. Fialy
+ Další fotografie
politik ve varech

Petr Fiala si poprvé užil filmový festival v Karlových Varech coby premiér. O své návštěvě informoval veřejnost na sociálních sítích. Po boku své ženy Jany přišel pozdravit Jiřího Bartošku a stihl i několik filmů.

Letošní filmový festival ve Varech je již v plném proudu. O dění na největší akci roku vás pravidelně informujeme mimo jiné skrze náš podcast Outsider a Insider, který mapuje vše, co se na festivalu semele.

Akci si nenechal ujít ani český premiér Petr Fiala, který v doprovodu své půvabné ženy Jany přijel pozdravit Jiřího Bartošku. "Návštěva karlovarského filmového festivalu byla milým vyvrcholením nabitého pracovního týdne. S Janou jsme stihli několik filmů, příjemná byla i slavnostní galavečeře, kde jsem měl možnost popovídat si s řadou hostů festivalu. Moc jsme si to užili," napsal k fotce na Instagramu Fiala.

Během krátkého pobytu se manželé sešli i se slovenským předsedou vlády Eduardem Hegerem a jeho ženou Lucií. "Byla to první příležitost, kdy se mohly naše manželky seznámit, a zároveň jsme zašli společně do kina na film. Vlastně to bylo takové sobotní rande ve čtyřech," doplnil premiér.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy